Jump to content
Sign in to follow this  
Dydzej

Aut. předsuvník pro studený start

Recommended Posts

Pro majitele 605 s 2.1 TD motory a mechanickym cerpadlem Bosch - mel jsem trochu problemy v tech mrazech se startovanim, a kdyz jsem se dival na automaticky predsuvnik pro studeny start (hrozny nazev) s hruzou jsem zjistil, ze mi jeho kovovy bovden malem preriznul hadici od vody vedouci od ventilu (do ktereho vede lanko od plynu u vstrikovaciho cerpadla) do bloku motoru o kterou se celou dobu opiral a pomalu ji nahlodaval.

Treba je to jen muj vyjimecny pripad, ale radeji se tam podivejte jestli se ten bovden o hadici neopira, protoze ja tam mam ted slic snad 3mm hlubokej. Takze krome jineho budu shanet i tuhle hadici. Nemate ji jen tak mimochodem nekdo plonkovou?

Dydzej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro kristovy rány kdo vymyslel tenhle hrůzostrašnej nazev? :o :o :o. Vým, že sytič není přesný termín, ale tohle? Nedávno sem to nazval tušim hydodilatační element. ;) Taky nic moc. Pokud by se všechny součásti motoru měli sestávat z podobnejch názvů, tak lítáme alespoň podle technický dokumentace v raketoplánech. Musim končit. Nějak se mi nezdá stav sekundárního ropného produktu na bázi řetězcových uhlovodíkových molekul určený pro eliminování tření mezi dosedacími bronzovými a ocelovými plochami ve spalovací přeplňované ponné jednotce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×