Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 RC by ericc64


ericc64

Recommended Posts

Obalena trubka...

 

post-36413-0-39189800-1418904496_thumb.j

 

Objednal som este novu napinaciu kladku. Samotna kladka este sponuje celkom dobre, ale kolecko uz sustalo. Tak som objednal novu komplet, at je s tym pokoj...

Takze je uz vsetko nove, komplet rozvody, pumpa, kladky, remene , odstranena klima .

 

 

 

Tamrararaaaaaaaaaaaaa smile_bigsmile.gif Auto uz je skoro hotove , chybaju uz len malickosti a brzdy . Cakam na kotuce kym mi pridu ...

Predvcerom a vcera sa makalo cely den , nemam ani ziadne fotky, nebolo kedy fotit ...

Tu som cvakol len vymenenu napinaciu kladku , spolu s nahodenym kratkym remenom , kompresor je fuc ...

 

post-36413-0-23322800-1418904596_thumb.j

 

A uz to vyzera ako auto smile_happy.gif Motor bezi, startuje to na sup , nechali sme ho chvilu bezat , vypalovali sa farby , paska , atd ...  Este podolievat kvapaliny , nech sa odvzdusni chladic , servo , atd ...

 

post-36413-0-00158800-1418904648_thumb.j

 

Buduci tyzden pridu brdzy , nahodia sa tie a hura na cestu :)

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radim :  za tie 3 roky co mam auto som mal pustenu klimu asi 10x .. nepouzivam ju vobec , ked som ju aj pustil, hned som mal z nej sucho v krku , zle sa mi potom dycha :)  lepsiu sluzbu mi spravi ked tam nebude :D 

 

doctor : ked sa to spojazdni, tak potom sa pokusim nieco ...

 

lilnoth :  30€ stala , kde to ty stale pozeras :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vacsie tam nevojdu , uz tieto su uplne na tesno ...o 2-3mm vacsie a uz ich tam nedam ... 206 musi mat oproti 406 vzadu na naboji inak diery na uchytenie brzdicov , alebo inak tvarovany naboj,  alebo co, lebo vacsie ako 288 tam nevojdu ...

Upraveno uživatelem ericc64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...