mato00 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Ahojte. Chcem kúpiť letné pneu na P 405 185/65 R14. Premýšľam nad Matador MP-16 Stella2, Kleber dynaxer HP3 alebo Barum Brillantis2 čo poradíte máte nejaké skúsenosti s týmito pneumatikami? Dik [upravil dne 21/3/12 08:35 od mato00] [upravil dne 21/3/12 08:36 od mato00] [upravil dne 21/3/12 08:57 od mato00] Citovat
abula71 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 myslim si že kleber nie je zla volba.Na 1 405 ich mam ako letne a na 2. zase zimny dezen.A uplna spokojnosť Citovat
Opl405 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Na 1.9D máme Kleber dynaxer, a bez problému.. a na 1.9TD jsou obuté Barum Bravuris a taky celkem vzorek drží. Ani jedno auto není na závodění, a tak je asi jedno jestli Barum, Matador nebo Kleber.. Tam pak záleží na ceně. Před tím jsme měli Kormoran Impulser, a ty už bych tam třeba nedal..jedna pneu ok, a druha sjetá Citovat
mato00 Odesláno 22. březen 2012 Autor Odesláno 22. březen 2012 Lebo som počul, že ta stella 2 má malú KM výdrž tak len preto. Citovat
martin6718 Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Lebo som počul, že ta stella 2 má malú KM výdrž tak len preto. ja mám 175/70-14 Matador Stella a môj prvý dojem bol biedny.Ked som ich kúpil, pripadali mi dosť mäkké na letné pneu. Ale jak sa nahodili na disky tak pohoda. Už ich mám tretí rok a nepociťujem žeby sa nejako veľmi schádzali. Takže spokojnosť Chcel som pôvodne barumky, ale cena bola vyššia, tak som išiel do matadoru a neľutujem. Citovat
suk.p Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 U nás je barum za stejné peníze jako matador. Ale můžu doporučit uniroyal rozdíl ceny malý, ale kvalita je o třídu víš. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.