Fortune88 Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Zdar všichni, potřeboval bych poradit nebo jestli nekdo nema shéma pojistek na 406 old 1,8 zjistil sem že mi nefunguje zapalovač a ani nesviti teda pokud vubec sviti ma...mam servisni knihu i z navodem ovsem holandskou Michael 407 ohodnotil 1
Mišák406 Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 ahoj, tady jsou nějaké obrázky. Zapalovač je číslo 1. V podsvícení může být prasklá žárovička.
Ferry Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 a kdyz prendas pojistku do polohy 1A, tak bude zapalovac napajen trvale, bez nutnosti spinani klickem to podsviceni je 100% praskla zarovicka
Mathush Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Ak by niekto z vás našiel schému poistiek v motorovom priestore na novší model HDi, bol by som veľmi vďačný. Stále mi trhá jednu a tú istú poistku a neviem, k čomu vlastne patrí...
Recommended Posts