Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdar všichni, potřeboval bych poradit nebo jestli nekdo nema shéma pojistek na 406 old 1,8 zjistil sem že mi nefunguje zapalovač a ani nesviti teda pokud vubec sviti ma...mam servisni knihu i z navodem ovsem holandskou :grr

Odesláno

a kdyz prendas pojistku do polohy 1A, tak bude zapalovac napajen trvale, bez nutnosti spinani klickem ;)

to podsviceni je 100% praskla zarovicka

Odesláno

Ak by niekto z vás našiel schému poistiek v motorovom priestore na novší model HDi, bol by som veľmi vďačný. Stále mi trhá jednu a tú istú poistku a neviem, k čomu vlastne patrí... :myslim

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...