dzin Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 chlapi blika mi kontrolka airbagu a po case ostane svietit je pravda ze spolujascov mi uz strelil a len tak sam od seba utieral som pristrojovku a bum tak ho tam nemam ale na volante mam a nechcel by som zazit keby strelil za jazdy Citovat
miroja Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Dost casto opakujuci sa problem. Skusil si skontrolovat konektory pod sedackami (pri odpojenom aku)? Citovat
marko306 Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Strelil ti airbag? Ak by si tam mal ruky tak by ti ich zlomilo. Citovat
dzin Odesláno 15. březen 2012 Autor Odesláno 15. březen 2012 no ti poviem s nicoho nic len som zlahka utieral pristrojovku a bum aj ma skoro porazilo Citovat
marko306 Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 To je blbosť. O volantových viem, že buchnú skrz vadnú elektriku ako sa točí volantom, ale spolujazdcov? Nejako sa mi to nezdá. Okrem toho si myslím, že by si už dávno založil vlákno o tom, že ti buchol bag. Nebol už náhodou buchnutý keď si auto kúpil? Kontrolka by ti neblikala, ale svietila, bývajú to nedoliehajúce konektory pyropásov pod sedačkou. A ak ti buchol (čo stále pochybujem) tak máš nefunkčný komplet systém, lebo RJ bagov treba reaktivovať. Ja som tiež kúpil 306 s buchnutým spolujazdcovím bagom a potom som si ho vymenil. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.