zolco Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Zdravím!Na čo si dávať pozor pri kúpe použitého riadenia?Čo pozreť na ňom,aby som nekúpil také aké tam mám ja. [upravil dne 1/3/12 15:22 od zolco] Citovat
krtek 2 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 ci z neho netecie olej (mastny povrch na manzetach ,serve) Citovat
zolco Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 Ano,ale hlavne by som chcel vedieť či neexistuje nejaký trik na kontrolu riadenia,hlavne či nie je vydratý hrebeň,a podobne. Citovat
krtek 2 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 tak to jedine ked bude este namontovane v aute(a vyskusas),nic ine tam asi ani nezistis,ono je to utopene vsetko v oleji toho hrebena by som sa nebal skor tej netesnej hydrauliky [Edited on 1/3/12 15:45 by krtek 2] Citovat
zolco Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 Neviem,ale ja mám vydratý hrebeň.Keď krutikám vlantom do lava,a do prava riadenie klepoce.Priťhoval som riadiacu tyč tým šróbom,čo je pod tou gumou,bolo to klepkanie menšie,ale ťažšie viem toč ť volantom do strán.Hlavne lavá časť.Kĺby som pozeral,tie sú ok. Citovat
krtek 2 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 mas volu vo volante? to moze byt aj lozisko v serve kde je vsunuta volant tyc,chyt tam tu tyc do ruky a poriadne pokyvaj ci neucitis volu [Edited on 1/3/12 16:35 by krtek 2] Citovat
zolco Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 Je vyrvatý hrebeň,pozeral to aj mechnik.Ale aj tak ti ďakujem,za radu! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.