antik Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 prave kvuli tomu jsou vyvedeny od pojistek 2 káble, jeden jde prez regulaci a vede na budiky, a druhej bez regulace a jde na cudle atd.. Citovat
Marcel505 Odesláno 16. duben 2012 Odesláno 16. duben 2012 ... Az bude cas, mrknu se i na tohle. Ty to ale asi vís ne? kterej kábl to je. tak to napiš. Jinak mě se každej čudl podsvicuje jinak, protože bud to je v něm nějak pochroumaný, nebo jinak zarovka zakrytá tim časem se to už asi vysvítilo. Pro jistotu některý nejsou moc vidět vůbec [upravil dne 11/3/12 11:55 od antik] Nevím to. Podle mě to jeden kabel není. Já jich musel přerušit několik. Ano, každý svítí jinak, protože jsou tam barevný krytky a žárovky jsou v čudlíkách většinou už skoro černý od věčného svícení. Mám originál regulaci a regulujou se jen budíky. Děkuji Ti. Aspoň někdo se našel a mrknul na to. O to jsem tu žádal několikrát. Až tak mě to ale nepotěšilo, myslel jsem si, že se při originál regulaci regulují i čudlíky... A podsvětlení panelu topení se Ti reguluje nebo taky nereguluje? Citovat
antik Odesláno 17. duben 2012 Autor Odesláno 17. duben 2012 regulují se pouze osvětlení budíků, hodiny se ztlumí při zapnutý světlech, ale na mez kdy bych byl radši aby to svítilo více. takže se tomu budu věnovat a najdu jak ztmavení hodiny vypnout a regulovat to třeba tim od budíků. Jinak NIC JINÉHO se nereguluje. [upravil dne 17/4/12 14:31 od antik] Citovat
Kasi Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Děkuji Ti. Aspoň někdo se našel a mrknul na to. O to jsem tu žádal několikrát. Až tak mě to ale nepotěšilo, myslel jsem si, že se při originál regulaci regulují i čudlíky... A podsvětlení panelu topení se Ti reguluje nebo taky nereguluje? Na to topení mrknu, teď už si zas nejsem jistý, možná, že i to se reguluje. A také jsem si původně myslel, že se regulují i čudlíky... Citovat
pastorek Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Ja mám ten reostat na dvoch autách (obe 1,9 SRi ) a reaguje prístrojovka, osvetlenie popolníka, osvetlenie zapaľovača a podsvietenie ovládania kúrenia. Vypínače sťahovania okien neviem lebo som zistil že ani jeden nesvieti. Citovat
antik Odesláno 17. duben 2012 Autor Odesláno 17. duben 2012 Vypínače stahování oken se nedaj regulovat,protože žárovička je napojena jinak. [upravil dne 18/4/12 18:24 od antik] Citovat
Kasi Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Potvrzuju Pastorkovo tvrzení, že se reguluje i podsvícení topení. Osvětlení spínačů oken je napojeno na napájení oken, takže to svítí, ikdyž světla nejsou rozsvícena, tak je jasný, že ty se neregulujou Citovat
Marcel505 Odesláno 3. květen 2012 Odesláno 3. květen 2012 Takže v originále i topení, tak to by mě zajímalo, jak to nejjednodušeji předělat u auta bez regulace. Obávám se, že to fakt bude mít jinou kabeláž... Osvětlení vypínačů oken - podle mě je to napojené na dveřní spínače - tehdy u mk405 jsem si všiml, že se vypínač rozsvítil po otevření dveří a šli okna stáhnout, a nemusel být klíček ve spínačce... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.