Print Odesláno 29. červenec 2013 Odesláno 29. červenec 2013 Laservoš pááárty... aneb minizraz s kýblami... mladej maka a starci jen kibicujou //Příště prosím bez obrázků... ChouLu [upravil dne 18/8/13 17:43 od ChouLu] Citovat
Cinicman Odesláno 29. červenec 2013 Autor Odesláno 29. červenec 2013 Tak to má byt... bo tak je to spravně soudruzi... Citovat
Cinicman Odesláno 30. červenec 2013 Autor Odesláno 30. červenec 2013 Dík. A dík aj Wincovi za fotky... Citovat
elton Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 Ono to i jezdí....:o:myslim:aut:D:D Citovat
Cinicman Odesláno 30. červenec 2013 Autor Odesláno 30. červenec 2013 Nooo... ale len rovno aby sa to nerozsypalo... Citovat
Marek.206 Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 Jaaaak chudaaak?! Sak dostal pastekovy chleba z papriku... Jáj, tak to som potom ticho. Čo by nespravil pre paštikový chleba s paprikú. Citovat
elton Odesláno 30. červenec 2013 Odesláno 30. červenec 2013 Takže klasičtí paštičkáři...:D:D [upravil dne 30/7/13 20:30 od elton] Citovat
Grlik Odesláno 18. srpen 2013 Odesláno 18. srpen 2013 tak už i sparťan má žlutý mlhovky? no to je síla Citovat
Grlik Odesláno 18. srpen 2013 Odesláno 18. srpen 2013 to je fakt, akorát tam budu muset dát silnější žárovky, pač se mi zdá, že to trošku ztratilo svítívost, jinak proč jsi sundaval přední nárazník viděl jsem fotky na FB Citovat
spartan Odesláno 18. srpen 2013 Odesláno 18. srpen 2013 ano aj spartan ma zlte hmlovky ale zasa aj cinic ma tahokov ako spartan =D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.