spartan Odesláno 21. červenec 2013 Odesláno 21. červenec 2013 na fotke mozno ale nazivo vyzeraju dobre aj pipiho kolesa ...... Citovat
robozv Odesláno 21. červenec 2013 Odesláno 21. červenec 2013 chlapci tu lemanku nedobehnete ani ked vam pojde oproti a to ma turbo Citovat
FiFa_cze Odesláno 21. červenec 2013 Odesláno 21. červenec 2013 Pěkné to je Ten pohřebák by to chtělo vylepšit o 20mm podložky pod kola a paráda Citovat
Marcel00 Odesláno 21. červenec 2013 Odesláno 21. červenec 2013 pekne pekne, ale neporovnavate narazniky vsak? treba porovnavat spodok narazniku / lizatko... ved mate rozne narazniky... ta predna lista na predku narazniku iba opticky klame principialne i ked je pipi menej znizeny tak vdaka narazniku ma svetlu vysku takmer rovnaku ako cinic ktory sa snazil brutalne znizovat... odmerajte vysku od cesty po spodok predneho podbehu karoserie [upravil dne 21/7/13 23:03 od Marcel00] Citovat
Cinicman Odesláno 21. červenec 2013 Autor Odesláno 21. červenec 2013 Óvečka prišla... čas íst do hajan... Citovat
Marcel00 Odesláno 21. červenec 2013 Odesláno 21. červenec 2013 O maňo, o maňo maňo joj, o maňo joj! Citovat
shark734 Odesláno 22. červenec 2013 Odesláno 22. červenec 2013 podla prahov vyzera byt cinic blizsie k peklu je to parada, aj ja chcem odmerajte lizatko a zaciatok prahov od zeme Citovat
pipistrel Odesláno 22. červenec 2013 Odesláno 22. červenec 2013 tak cinic kedy si budeme merat? Citovat
Cinicman Odesláno 22. červenec 2013 Autor Odesláno 22. červenec 2013 Keď nebudeš mať soplíky... Citovat
Cinicman Odesláno 22. červenec 2013 Autor Odesláno 22. červenec 2013 Aaaaa ešte som zabudol dať info/foto, že čo to tam vlastne je zač: H&R MonoTube Závitový podvozok: → Nastaviteľný podvozok - tj. obsahuje maticu na nastavovanie výšky vozidla → Špeciálny protinárazový systém → Upside-down technológia, pri zatáčaní tuhne riadenie → Odolný voči korózii, tri vrstvy povrchovej úpravy na báze zinku → Tlmiče Bilstein s technológiou Monotube Citovat
pipistrel Odesláno 22. červenec 2013 Odesláno 22. červenec 2013 a zadarmo k tomu pot na čele počas jazdy Citovat
Cinicman Odesláno 22. červenec 2013 Autor Odesláno 22. červenec 2013 Chalaňi... neviem či Mel Gibson v tom filme trpel viac ako ja keď som dnes ráno išiel tie nutné 2km po panelke zo Senca... Citovat
pipistrel Odesláno 22. červenec 2013 Odesláno 22. červenec 2013 utrpenie cinicmana rezia: sam zivot scenar: h&r hlavna rola: vrabcak Citovat
spartan Odesláno 22. červenec 2013 Odesláno 22. červenec 2013 ze specialny protinarazovy system =D som videl tvoj vyraz a ten bol specialny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.