Joozino Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 som zvedavy kolko bude poumyvanych a nepoumyvanych aut Citovat
pyrone Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Ja som chcel dnes umyvat, ale zajtra 350km po tychto cestach a nemalo by to vyznam. Citovat
crazybiker Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 pyrone- stale lepsie nez cerstvo nastriekany naraznik(ani 2 dni) ti niekto drbne na parkovisku aspon ze som netrafil odtien,inac by som zuril Citovat
pyrone Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 To si robis srandu? \"Novy\" naraznik a uz trafeny? Iba farba alebo aj ohnuty? Citovat
Cinicman Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 som zvedavy kolko bude poumyvanych a nepoumyvanych aut Ja nemusím... od novoty je na nom len trochu blata, takže kašlem naň... Citovat
majko1 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 No podla predpovede budu ceszy aj tak mokre tak uvidime Citovat
Qcko Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Hmm, ja mam zmenu planu, pred zrazom idem este do Trnavy, tak sa uvidime pred begamom, alebo v Bahoni (skor v Bahoni )... tesime sa Citovat
deddo306Break Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Majko1: ja idem z Nitry,konkrétne z Výčap-Opatoviec a cez Nitru.Vyrážam asi o 11:30.Aj sa niekto stretávate niekde na dialnici?Myslím za Nitrou?Minulý rok som tam niekoho zahliadol na nejakom odpočívadle. Citovat
pyrone Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Mala rodinna akcia s kamaratkou slivovicou, ale uz koncim aby som mohol rano soferovat Citovat
deddo306Break Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 neuveríš,ale tiež sme mali akciu a tiež so slivkou... teraz,už len slušne s vínkom;) Citovat
crazybiker Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 pyrone-dost hruba vrstva laku tam bola a naraznik vysuchany az k plastu ved ak zajtra neopravim tak ukazem.... Citovat
Guest Alpinka Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Hlasim se k rodinnym akcionarum s vinkem Citovat
foxo Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 hviezda zahoria bude tentoraz chybat... edit: neviem sice komu.... [upravil dne 25/2/12 21:49 od foxo] Citovat
Judes Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Pizéria v Báhoni má nejakú internetovú stránku? Zatiaľ sa mi nepodarilo nič nájsť, prípadne by stačil jedálni lístok. Ďakujem. [upravil dne 25/2/12 22:51 od Judes] Citovat
romik1 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 tak a idem spinkať, aby som ráno vstal načas. a ja som sa chvalabohu dnešnej oslave vyhol a som uplne triezvy. inak by som zajtrajsok nezvladol... Citovat
romik1 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Pizéria v Báhoni má nejakú internetovú stránku? Zatiaľ sa mi nepodarilo nič nájsť, prípadne by stačil jedálni lístok. Ďakujem. [upravil dne 25/2/12 22:51 od Judes] sak nejaku pizzu pre rodinku vyberies aj sám. nie? :P Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.