Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto plave po ceste


PatoRS

Recommended Posts

Ahojte skuste mi dat nejake napady co skusit este popozerat. Pred rokom GO zadnej napravy na jesen go prednych silentov gulovych capov riadenia a nove predne pruziny a loziska ulozenia (gumove casti nie). Nastavena geometria a stale pri prejazde nejakou nerovnostou napr pozdlzny spoj na asfalte alebo aj vacsie zaplaty) mi auto niekedy zaplave do lava doprava.A niekedy napr v zakrute citim akoby auto znicoho nic zatocilo viac. Cim to moze byt? Diky za rady.

[upravil dne 22.2.2012 20:38 od PatoRS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlmice no uz maju nieco za sebou. Ked som menil predne pruziny tak som zbadal ze mierne padaju. A zadne neviem ako su natom. Moze to byt tlmicmi? Gulove capy ,,su na riadeni nove. Na ramenach silenty nove a capy asi 2 a pol rocne. Predne gumy mam troska nerovnomerne zjazdene odkedy bola zla geometria ale chcel som ich este dojazdit. Neviem uz co skusat. Neni to hrozne ale je neprijemne cakat kedy to kam bude mat tendenciu zatocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tohle mi dělalo u 205-ky, že mě auto třeba po průjezdu zatáčkou vyhodilo to protisměru a taky to plavalo při každý nerovnosti. No a v háji byly těhlice, měla jsem je vytlučený. Tak sem je sehnala z vrakáče, vyměnila jsem to a bylo to už ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

nemozes mat skrizenu kasnu?

nejaka buracka v minulosti o ktorej nevies.

skusil by som este raz geometriu ale niekde inde ako si robil tu povodne...

spodny cap nemozes skusat pajserom... to je nezmysel

musis odlahcit koleso a tak skusat. kolesom priecit vertikalne aj horizontalne

pajserom nic nezistis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto bolo predtym mierne burane ale nic co by skrizilo kasnu a zacalo to robit az po 3 rokoch.

Koleso som mal dole demontovane, mal som auto na dvihaku menil som uz na letne a pri tejto prilezitosti som to popozeral...akurat co som zistil je ze zadna naprava rok po go ma volu v nosnej rure na pravej strane. Budem to riesit cez reklamaciu.Ale zeby to bola pricina neverim. velmi sa bojim ze to budu uz tu spominane tlmice.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...