FIKÍSEK2 Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 Tak jsem ůplně bezradnej, nešel mi dálkáč, takže oprava klíče, ale zároven mám zaseklej zámek u řidiče a tak nemůžu odemknout ručně. NEMŮŽU SE DOSTAT DO AUTA A VELMI VÁS PROSÍM O RADU. Jak se dostanu do auta bez klíče? Nechci rozbíjet okno. Klíč k nastartování mám. Citovat
georgegg Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 a co si dělal s klíčem?a zámek máš úplně v háji nebo jen zamrzlej? Citovat
FIKÍSEK2 Odesláno 16. únor 2012 Autor Odesláno 16. únor 2012 do zámku se asi dostala sůl nebo co, klíč tam strčim,ale neotočim, takže neodemknu a na dálku to šlo hůř a hůř, musel sem si stoupnout vedle auta, aby to odemklo. Jenže ted už to nejde vůbec a sem v pr....... Citovat
dodo407sw Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 viem ze hlupe komentare ti nepomozu, ale nechapem preco si to neriesil predtym ako to islo horsie a horsie, ale teraz ked uz je neskoro nerozumiem takymto ludom z takouto logikou.... Citovat
wojtěch Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 a víš co je s tím klíčem?? odešla baterka nebo spínač nebo celkově elektronika??? Citovat
georgegg Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 tak co zkusit zámek promazat a rozmrazit Citovat
FIKÍSEK2 Odesláno 16. únor 2012 Autor Odesláno 16. únor 2012 jednoduše ti odpovím, byla to otázka tak tejdne, takže sem nestihl pořádně něco řešit a to, že mi nejde otočit klíč v zámku jsem zjistil zároven, protože jinak ho nepoužívám, prostě smůla. Já nerozumím některejm lidem ze Slovenska Citovat
FIKÍSEK2 Odesláno 16. únor 2012 Autor Odesláno 16. únor 2012 to rozmrazení a promazání, teda spíš prostříkání WD40 sem zkusil, ale nic Citovat
dodo407sw Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 WD40 nieje na rozmrazovanie a mazanie... Citovat
wojtěch Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 a blblo ti jak zamknout tak i odemknout?? Citovat
georgegg Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 tak zkus nejdřív vyměnit baterku, a ten zámek chce promazávat víckrát když si ho nepoužíval Citovat
FIKÍSEK2 Odesláno 16. únor 2012 Autor Odesláno 16. únor 2012 to už nikdy nedopustím, aby nešel zámek, hold prevence mazat mazat mazat. Tu baterku sem mněnil, to bylo to první co mně napadlo, ale nepomohlo to. Tak čekám na tu opravu klíče nebo elektroniky co je v něm. Citovat
307rg Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 stále som presvedčený že francúz spravil chybu keď dal manuálne odomykanie iba do jedných dverí... a to som tu na fóre už kedysi čítal ako si aj ten jediný manuálny zámok niektorí členovia zrušili... nenapadá ma žiadna iná možnosť ako už bolo spomínané bez toho aby sa niečo nezničilo a ak aj nejaká možnosť je tak dúfam, že to niekoho nenapadne dávať to sem ale priamo tebe ako súkromnú správu:roll určite existujú aj firmy, ktoré sa špecializujú na také veci, len potom asi hrozí, že to bude drahšie ako to rozbité sklo:( prajem veľa šťastia s tým diaľkačom:papa Citovat
MMILANKO Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 keď rozbije okno asi si nepomože čo ak ma superuzamykanie..... Citovat
HonzaZ Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 Fikísku, ale oprava elektroniky je ti na nic, pokud se nedostaneš do auta. Většinou potřebuješ po výměně baterie dálku spárovat. Zkus ještě do zámku práškový grafit. Prodává se i ve spreji tam co dělají klíče. Citovat
FIKÍSEK2 Odesláno 16. únor 2012 Autor Odesláno 16. únor 2012 Super tip s tím práškovým grafitem to zkusim hned zejtra ho koupim Děkuju Citovat
HonzaZ Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 Zkus ho dostat do zámku a nanes ho i na klíč než ho tam strčíš. Myslím ten grafit. [upravil dne 16/2/12 21:20 od HonzaZ] Citovat
307rg Odesláno 16. únor 2012 Odesláno 16. únor 2012 a čo tak skúsiť ešte stlačený vzduch, pri troche šťastia ak by tam bola iba menšia nečistota , aspoň by som skúsil... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.