habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 No ono já sem otěžkával 14tky co sem tam měl předtím a tyhle 16tky o moc těžší nejsou. Měl je známej na 106 1.4 tak to mám ozkoušený, že to zase tak hrozný není. Citovat
Jimmy106 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 A mel jsi na tom i gumu? Ta udela taky dost rozdil.. navic musis pocitat, ze ten rozdil ve vaze neni jen s jednim kolem, co jsi mel v ruce ale se vsema ctyrma kolama... Citovat
PAJA106 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 U kol nejde pouze o váhu, ale o její umístění. To že jsou kola stejně těžké ještě nic moc neznamená. Jedná se o moment setrvačnosti a ten roste kvadraticky se vzdáleností. Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 No sou obutý. Rozměry gumy jsou 195/45 R16...ET bohuzel nevim...ale je odzkouseno ze to celkem jede..snad ten filtr tomu jeste pomuze vice Citovat
neutral Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/14174616/prodam.php tady máš sání..sice bazar,ale slušná cena Citovat
PAJA106 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Z ebaye to je levnější a nový (byť se na tom nemá co pokazit). Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 jj..už mám objednáno z ebay. Jen doladit ten nějakej filtr k tomu a bude to v kupě. Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 No vyjde to na 1500 i s poštovnym..což se mi zdá jako velká paráda. Odkaz je v tomhle tématu o stránku zpět. Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 a nějakej nápad na ten výfuk v přijatelnejch penězích? Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 http://www.highperformanceparts.cz/katalog/10-vyfukove-soustavy hledej tady..ale jsou za to docela pálky záleží kolik máš peněz.. Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Pálky to jsou, ale výkon to přidá..jestli ti stačí zvuk, tak tohle http://www.tuning-in.cz/tuning-vyfuky-koncovky-vyfukove-systemy/vyfuky-ulter-sport/peugeot-tuning/peugeot-106-tuning/ Ultersport mám a spokojenost..pěknej zvuk, ale žádnej řvoun takovej ideál Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 To jeste aby taky za ty prachy nepridal nejakej vykon....a koncovka tomu trosku taky napomuze ne? Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Určitě né tolik, co svody bez katu..Ale můžu tě uklidnit..1.4 50kw fábie kombi s kolama 205/45 R16 to taky docela zvládá, ale na asfaltu nezahrabe. Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 No hele o hrabani ani tak nejde..spis abych nezdrzoval provoz.. Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 To zas nebudeš..záleží, jak to bude vypadat..aby to nebylo na sériovym podvozku jak offroad..co tam bude za gumy? Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 hele na kamosovym to vypadalo takhle..a to ma taky seriovej podvozek. Tak jde spis jen o to jak to pojede...ale tak kdyz bude novej filtr a sani..tak to tomu snad trosku pomuze.. Citovat
FiFa_cze Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 Uvidíš..nejlepší je to zkusit a pak uvidiš, jak to pojede..když nepojede, tak prodáš dál tyhle kola alá audi někdo určitě koupí.. Citovat
habross Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 No to mám v plánu...tuhle sézonu je zkusit a když to bude stát za nic tak půjdou o dům dál Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.