habross Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Vyplatí se investovat do chiptuningu u tohodle auta? nebo jsou nějaký efektivnější věci na trošku oživení?? Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 A co se nabízí když se s penězma budem držet při zemi? Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Tak obecně se chiptuning vyplatí u aut s turbem, ale pár lidí, kteří mají i na obyčejné atmosféře chiptuning, tak mi říkali, že má motor spíš lepší chod než to, že by něják narostl výkon. Jinak asi náporovy sání, dobrej filtr a výfuk od svodů až dozadu. A nejlevnější varianta je auto, co nejvíc odlehčit. Jestli někdo ví o jiné variantě, tak ať mě opraví Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 To nezní špatně. Teďka sem našel chiptuning za 2990Kč. S tím že Výkon(HP) vzrostlo o 11, Výkon(KW) o 8 a točivý moment(NM) o 14....to bude trošku znát ne? Citovat
jiri106xs Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Na Chiptuning na 1.4 zapomeň... nepoznáš vůbec nic, jen vyhodíš peníze. Když už investice, tak bych začal sáním a komplet výfukem. Nejlepší ale peníze šetřit a časem koupit S16 Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 tak chiptuning zamítnut...a nějaký ověřený sání by se našlo? Citovat
jiri106xs Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 http://www.ebay.co.uk/itm/Air-Induction-Kit-Cold-Air-Intake-Peugeot-106-16V-/220941953785?_trksid=p4340.m185&_trkparms=algo%3DDLSL%252BSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BUA%26otn%3D10%26pmod%3D220930232370%252B220930232370%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D6168044638313101098 pasuje i na 1.4 [upravil dne 7.2.2012 21:51 od jiri106xs] Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 http://www.sportovniautodoplnky.cz/peugeot-106-1-6-sportovni-sani-vcetne-karbon-krytu/ ale na ebay za lepší peníz...a do toho tam většina dává K&N, nebo GREEN filtry [upravil dne 7/2/12 21:52 od FiFa_cze] [upravil dne 7/2/12 21:53 od FiFa_cze] Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 díky...mě jde jen o to až tam nacpu 16ky kola aby to jelo a jen se to nevalilo....jak to bude hodně znát myslíte s tím sáním? Citovat
jiri106xs Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Žádné velké změny od toho nečekej, ale rozhodně to jsou lépe investované peníze, jak do chipování. Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 Je pravda že to je lepší....a nema nekdo zkusenost s postovnym na kolik asi tak prijde z toho ebay? Citovat
habross Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 A jakej ať to mám nějak pokupě, nějakej ten filtr k tomu sání třeba od K&N??? prosím odkaz Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Když pohledáš tak to tady na fóru najdeš..několikrát to sem psal Kujon..Myslim, že se tam vlezou 2 typy těch K&N a jeden Green..Jinak můžeš Kujonovi napsat SZ a poprosit ho, jestli by ti nenapsal ktery se tam vlezou Citovat
PAJA106 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Já myslel, že nějaký \"filtřík\" je součástí setu?! Citovat
Jimmy106 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Zrovna snad Kujon psal ze sice je, ale ze stoji za velky kulovy a hned ho vymenil. Nekdo snad i rikal, ze tam byl filtr z papiru, ale mozna kecam, uz si to nepamatuju uplne presne Citovat
FiFa_cze Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 PAJA106: Jo součástí je, ale prý nestojí za nic. habross: Jinak jestli chceš auto, ktery si zaslouží investice do výkonu, tak si kup Mk1 1.3 Rally, 1.4 XSi 69kw, 1.6 Rallye, nebo 1.6 16V...cpát šílený prachy za komplet celej výfuk na obyčejnou 1.4 nebude to pravý..to bych radši koupil menší kola vím, že na saxech někdo jezdí třeba 15\'\' 175/55 R15 [upravil dne 7/2/12 23:33 od FiFa_cze] Citovat
Jimmy106 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Osobne bych taky 16\" na 1.4 nebral... leda nejaky superlehky, ale.ty budou drazsi nez prodejni cena auta Citovat
Machy_CZ Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Ahoj, kdyby někdo chtěl, mám filtr + airbox od greenu http://tuning.autodoplnky.cz/filtry-green/filtr-wind/green-uni-filtr-model-wind-sma-uni-montazni-prum-s3123126 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.