Snnyp1 Odesláno 2. únor 2012 Autor Odesláno 2. únor 2012 a myslim ze je aj problem prodat auto Citovat
rootsky Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 Spotřeba tak o 2litry víc než 2,0, při ostré jízdě se rozdíl zvyšuje, ale stojí to za to. U 152 kW varianty je rozdíl ještě nižší. Když už o tom, mě přijde nejzajímavější 152kW verze bez mux. Bremba jsou moc pěkná a dobře to zní, ale klasika má ostřejší nástup a je to pro ně v podání PUGa 406 coupe dost rovnocená konkurence a s kotoučem je ve výsledku lehčí u kotouče s drážkou je rozdíl ještě víc patrný. Měl jsem ty samé brzdiče (brembo) origo na alfě V6 a tam jsou o dost ostřejší... Pneu je origo na R16 215/55 a povolená alt. 205/50, používám 205/45, když tedy nemám na autě 18ctky (což je trochu mimo). Nebráním se úvaze o 15\" kolech, ale z mého pohledu majitele V6 to nedokážu posoudit, výsledná váha kol by však byla hodně zajímavá. Dobrých 406tek je vůbec málo a jsou drahé ono je to dané tím, že je to už starší auto. Když si ale vezmeš co bys nacpal do úprav, tak ještě ušetříš... [upravil dne 2/2/12 11:47 od rootsky] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.