Jump to content
Sign in to follow this  
Hics

MF Volant

Recommended Posts

Už mě přestává bavit hrabat na rádio. Je na mě moc dole a páč furt něco šteluju a ladim, tak mě napadlo, jestli by nešel na 405 dát multifunkčí volantík ze 405 nebo nějakýho Citónka. Nevim, jak je udělaný snímání(resp. přenos) informací z tlačítek na volantu. Mám Soňáka s možností ovládání přez takovej ten jejich joistik(dá-li se to tak nazvat)a rádio rozlišuje povely pouze podle velikosti napětí ja vstupním jacku. V joistiku je jen kupa odporových děličů, takže udělat z volantu konverzi na např. VOLUME a UP-DOWN TRACK na CD nebo MD nebude žádnej poroblém. A propo, nemá někdo takovej volantík ku prodeji? Tedy pokud mi to alespoň 5 lidí neohodnotí jako totální howadinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tky sem to měl dřív na volantu(pokud myslíš ten drátovej a ne infra), ale to bylo na 405 starší model. Ta novější má jinej volant a není to tam jak uchytit. A tak hezky mi to fungovalo.... Skrz dutou hřídel drát, nikde nic nečouhalo ani nevadilo. A propo, další přívrženec Soňáků. Mám je rád. Momentálně sem koupil MDX-C 8500R a naprostá spokojenost. Kdo bude první, kdo mi ho ukradne? Hele, nechte mi ho aspoň rok jo? Dík ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No super!!! :D Konečně mi alespoň někdo poděkuje za slušný rádio. Co? Jo, až tan budeš, tak v kufru je CD měnič, zesilovač, subwoofer, tak si klidně vyber... ;)A minidisky sou v kasliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×