durino666 Odesláno 22. srpen 2012 Odesláno 22. srpen 2012 Prosím Vás viete mi povedat aj cenu ? v peugeote chcu 130 eur za zadnu napravu v cene je aj práca.. [upravil dne 22.8.2012 12:57 od durino666] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 durino666 : zadaj OEM kód kotúčov do rozšíreného hľadania v AutoKelly a nájde ti to kotúče a uvidíš cenu Citovat
radkoff Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 Zdravím pánové, prosím zjistit kotouče destičky VF33HRHRH83610211 děkuji [upravil dne 23/9/12 20:17 od radkoff] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 máš systém Bosch s ložiskem OEM kód 4249 34 průměr 249mm tloušťka 9mm destičky OEM kód 4253 98 Citovat
radkoff Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 děkuji.. to se dalo čekat.. ještě se zeptám. v kelly jsem viděl kotouče ATE za 3200 a třeba tady http://www.automedik.cz/autodily.html?path[]=1357089&path[]=1357117&path[]=1357487&path[]=1360943&path[]=1380031&path[]=1427312&product=32772 stojí 2000. to je celkem rozdíl.. proč? Citovat
radkoff Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 když je tam ložisko, potřebuju momentový klíč? Citovat
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 já měl taky ložisko a stačila 1m dlouhá trubka a ráčna s golou EDIT: jsem si blbec myslel že to povolím i bez trubky:roll ani náhodou EDIT2: tady máš foto jak to vypadalo [upravil dne 23/9/12 22:28 od Gabriel 307] Citovat
dahl Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 Diky Gabrieli, to mi urcite pomuze. Taky se chystam na vymenu zadnich kotoucu s loziskem, ale nevim jednu vec. Jsou kotouce s loziskem i s abs senzorem, nebo bez nej. Abs mam. Musim koupit ten kotouc s abs senzorem? Nemam sajna, jak ten senzor funguje...ale ten kotouc stim senzorem je strasne drahej, tak se ptam. Diky Citovat
Gabriel 307 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 když tam je ABS senzor tak to je to takové čidlo na nápravě a kotouč má takový kroužek kouknu jestli nemám foto EDIT: foto mám kroužek na ABS je označen šipkou [upravil dne 26/9/12 11:49 od Gabriel 307] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 jo a měl bys koupit i s ABS senzorem-kroužkem to je jasný EDIT: doplním jenom foto kde je ten senzor [upravil dne 26/9/12 12:08 od Gabriel 307] Citovat
Gabriel 307 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 tady máš jak to vypadá v SB 1,2 je snímač a 5 kroužek EDIT: je to na mého miláčka tak jenom pro ilustraci [upravil dne 26/9/12 12:30 od Gabriel 307] [upravil dne 26/9/12 12:34 od Gabriel 307] Citovat
dahl Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 Dopytle mockrat diky, uz je mi vse jasne a sem z toho fakt spatnej, vysolit ctyrku za kotouc, to je teda luxusne vymysleny Diky za obrazek ze SB, ono je to na moji 207 uplne stejny...je to snad 307 pod jinejma plastama... [upravil dne 26/9/12 13:45 od dahl] Citovat
dahl Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 Beru to pozitivne, aspon budou nova loziska ) Citovat
Gabriel 307 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 a to máš na 207 nebo 307:myslim tady je sekce 307;) ale asi to bude stejný-system [upravil dne 26/9/12 14:49 od Gabriel 307] Citovat
dahl Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 Jo omlouvam se, mam 207, jenze brzdy, motor, napravy jsou stejny jako na 307 a tady spis najdu nekoho s temahle konkretnima vecma, protoze na 207 jsou tyhle dily v nejlepsich verzich, ale 307 je maji bezne...v 207 sekci se nic moc nedeje, nebo tam ma kazdej 1.4 s bubnama nebo THP... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 taky se koukni co bylo na krabici :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.