mazac Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 Caute, nedavno som kupil 308 a teraz prisiel cas menit pneu na zimne. Na aute mam od kupy Michelin Energy saver 195/65 R15 plechace s original peugeot puklicami. Pozeram do TP a mam zapisane len 225/45 R17 94W .. co s tym? Mozem mat mensie ? Ake rozmery na to mozu ist/mate zapisane ? Tie 17 su za prve moc drahe a na zimu sa mi zdraju aj moc velke .. Dik Citovat
Judes Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 Nemyslíš že ten čas na zmenu pneu na zimné prišiel už pred cca dvomi mesiacmi . Na auto môžeš podla predpisov použiť kolesá a pneu takých rozmerov ktoré máš schválené a zapísané do TP. Ak máš zapísané len tie 17\" a chceš použiť kolesá iného rozmeru musíš si ich dať zapísať s tým že musíš si vyžiadať doklad o schválených typoch a rozmeroch kolies a pneu na daný typ vozidla od importéra. Citovat
mazac Odesláno 17. leden 2012 Autor Odesláno 17. leden 2012 Judes; dik. v BA doteraz nebol sneh a auto mam tyzden. nejde mi do hlavy ze mi auto predali s original 15\" a v TP mam len 17 pritom ine 308 maju v TP ine rozmery ... kde by som vedel najst nejake odporucane rozmery atd ?? Citovat
buga Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 to ti ako peugeot predal novu 308 na 15 palcovych diskoch?? Citovat
mazac Odesláno 17. leden 2012 Autor Odesláno 17. leden 2012 buga; nie, to som kupil z bazaru, ale co som cital tak na nove davaju tiez Michelin Energy saver - nie som si sice isty ci 15nastky, ale je to mozne. Citovat
Guest mischko11 Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 v popise mas napisane ze je to 2008 cize si kupoval jazdene ak sa nemylim ,uprimne ta oklamali a dali ti co mali volne a nekukali na tp Citovat
buga Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 jaj, no tak ta pekne odrbali v bazare... mal si tam mat 17tky resp ten kto dal do bazaru mozno uz dal bez 17\" palcovych a tie predal za pekne prachy alebo si to odmontovali v bazare hanba to je u nas Citovat
Judes Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 Napíš VIN a pozrieme čo tam bolo od výroby. Citovat
Modzillo Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 a naozaj nie je v techničáku alternatíva ani dole v poznámkach?! ja mám tiež zapísané tie 17\" a dole v poznámkach info o alternatívach 16\" a 18\"... Citovat
mazac Odesláno 17. leden 2012 Autor Odesláno 17. leden 2012 cele zle pani .. cele zle. VIN: VF34C5FWC55123252 vdaka Citovat
Modzillo Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 lebo povedzme si úprimne - \"social edition\" a 17\" tak nejak nejdú dokopy... Citovat
Guest mischko11 Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 cize od vyroby tam mas mat plechy 15\" Citovat
mazac Odesláno 17. leden 2012 Autor Odesláno 17. leden 2012 Modzillo; dakujem dakujem dakujem .. zachranil si ma pred byrokraciou a vyhodenymi peniazmi )) a ano SE.. asi to bude aj tym. na leto uz kupim nieco pekne, 17 na elektronoch .. zaroven sorry za temu DALSIE URADNE ZAZNAMY: *41: 225/40 R18 92W, 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H Judes; vies mi pozriet co tam bolo origo ? Citovat
Guest mischko11 Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 máš tam mať plechové 15\" :D:D:D Citovat
mazac Odesláno 17. leden 2012 Autor Odesláno 17. leden 2012 OK, tymto je moj problem vyrieseny. dakujem vsetkym za pomoc!! Citovat
Guest mischko11 Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 Modzillo; dakujem dakujem dakujem .. zachranil si ma pred byrokraciou a vyhodenymi peniazmi )) a ano SE.. asi to bude aj tym. na leto uz kupim nieco pekne, 17 na elektronoch .. zaroven sorry za temu DALSIE URADNE ZAZNAMY: *41: 225/40 R18 92W, 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H Judes; vies mi pozriet co tam bolo origo ? maju tam byt plechy 15\" uz sme pisali Citovat
Judes Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 A keď tam máš tie alternatívne zapísané tak niet čo riešiť. Citovat
onedar Odesláno 17. leden 2012 Odesláno 17. leden 2012 a dokonca aj puklice puklice tiež 15\" Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.