Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Caute, nedavno som kupil 308 a teraz prisiel cas menit pneu na zimne.

Na aute mam od kupy Michelin Energy saver 195/65 R15 plechace s original peugeot puklicami.

Pozeram do TP a mam zapisane len 225/45 R17 94W :o .. co s tym? :myslim Mozem mat mensie ?

Ake rozmery na to mozu ist/mate zapisane ?

Tie 17 su za prve moc drahe a na zimu sa mi zdraju aj moc velke ..

Dik

Odesláno

Nemyslíš že ten čas na zmenu pneu na zimné prišiel už pred cca dvomi mesiacmi :myslim.

Na auto môžeš podla predpisov použiť kolesá a pneu takých rozmerov ktoré máš schválené a zapísané do TP. Ak máš zapísané len tie 17\" a chceš použiť kolesá iného rozmeru musíš si ich dať zapísať s tým že musíš si vyžiadať doklad o schválených typoch a rozmeroch kolies a pneu na daný typ vozidla od importéra.

Odesláno

Judes; dik. v BA doteraz nebol sneh a auto mam tyzden. nejde mi do hlavy ze mi auto predali s original 15\" a v TP mam len 17 :myslim pritom ine 308 maju v TP ine rozmery ...

kde by som vedel najst nejake odporucane rozmery atd ??

Odesláno

buga; nie, to som kupil z bazaru, ale co som cital tak na nove davaju tiez Michelin Energy saver - nie som si sice isty ci 15nastky, ale je to mozne.

Guest mischko11
Odesláno

v popise mas napisane ze je to 2008 cize si kupoval jazdene ak sa nemylim ,uprimne ta oklamali a dali ti co mali volne a nekukali na tp

Odesláno

jaj, no tak ta pekne odrbali v bazare... mal si tam mat 17tky resp ten kto dal do bazaru mozno uz dal bez 17\" palcovych a tie predal za pekne prachy :) alebo si to odmontovali v bazare :D

hanba to je u nas :(

Odesláno

Modzillo; dakujem dakujem dakujem :potlesk ..

zachranil si ma pred byrokraciou a vyhodenymi peniazmi :)))

a ano SE.. asi to bude aj tym. na leto uz kupim nieco pekne, 17 na elektronoch .. :)

zaroven sorry za temu :)

DALSIE URADNE ZAZNAMY:

*41: 225/40 R18 92W, 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H

Judes; vies mi pozriet co tam bolo origo ?

Guest mischko11
Odesláno
Modzillo; dakujem dakujem dakujem :potlesk ..

zachranil si ma pred byrokraciou a vyhodenymi peniazmi :)))

a ano SE.. asi to bude aj tym. na leto uz kupim nieco pekne, 17 na elektronoch .. :)

zaroven sorry za temu :)

DALSIE URADNE ZAZNAMY:

*41: 225/40 R18 92W, 205/55 R16 91V, 195/65 R15 91H

Judes; vies mi pozriet co tam bolo origo ?

maju tam byt plechy 15\" uz sme pisali

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...