Petr král T Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 tak to ne, kdysi jsem ho hrával, a dobře. Jenom mám pravděpodobně atypický posez. I na svém kole (bycikli) jsem měl navařenou prodlužovací trubku na řídítkách. Citovat
Mishanthrope Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 Bylo nějaké auto, kde se ti sedělo dobře? Nemyslím teď Fiat 125P (zvaný Maluch), kde jsi vypáral přední sedačky a sedl rovnou na zadní lavici . Citovat
Petr král T Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 čti pořádně, jasně píši, že ve felicii jsem upiloval zarážku a sedadlo jde do zadu téměř bez omezení. Tak to mě vyhovovalo a ještě si za mne mohl někdo posadit. Ve 207- nemyslitelné... Citovat
Mishanthrope Odesláno 24. leden 2012 Odesláno 24. leden 2012 Samozřejmě, že čtu pořádně. Svůj příspěvek jsem myslel lehce ironicky . Citovat
Petr král T Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 jo, beru. Kdysi se říkalo \"dělej si prdel z plastelíny\"... Jenže my - zoufalci tady hledáme seriozní rady. Citovat
Mishanthrope Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 Rád bych ti poskytl seriózní radu, ale opravdu netuším, co ti mám poradit, jestliže máš sedačku nadoraz a stále máš málo místa na nohy. Pak už je asi lepší brát celou situaci s humorem. Citovat
Mishanthrope Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 Až si zvykneš, už nebudeš chtít jinak . Citovat
Petr král T Odesláno 27. leden 2012 Odesláno 27. leden 2012 Anebo také, až poznáš co sis koupil... myslel jsem že bude větší, a nedal na oficiální klasifikaci, že 207-ka je třídou malé auto. Citovat
pipistrel Odesláno 27. leden 2012 Odesláno 27. leden 2012 akoze preco si si neskusil sadnut do auta pred kupou? Citovat
Petr král T Odesláno 27. leden 2012 Odesláno 27. leden 2012 no právě že skusil a tajně doufal, že po odstranění zarážky s tím půjde něco udělat. Citovat
Petr král T Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 Tak vážení s dlouhýma nohama, žádné posouvání, demontáž a spekulace s kolejničkama. Po dlouhé anabázi se mi podařilo odmontovat sedačku řidiče. Zjistil jsem, že jedině přídavná redukce /tedy kus pásoviny/ pomůže při mém problému. Na některém srazu to ukážu i všem \"radilům\". Ani v servise PEUGEOT mi nedokázali poradit. Takže, fórum nám pomůže tak na 1%, /šlo konkretne o to, jak odmontovat sedadlo, to mi pomohlo/ servis na 0,5%. Pokud nejsi kutil, platíš za vlastní BLBOST !!! Citovat
elton Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 Odmontovat sedačku je jednoduché. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 možná sis měl koupit větší auto;) Citovat
Petr král T Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 jasně ozzy, ale já mám 207-mu a čekám od ní normální standard. Anebo fakt patříš mezi těch pár moudrých ? Na 300-stovkovou/anebo vyšší/ řadu nemám, a ani nová 208-ka není spása. Ale oproti 207 má víc místa /o 3 cm/ v zadu při úplě dozadu posunutém sedalu řidiče. Citovat
ozzy56 Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 jsi první,kdo tady píše,že má jako řidič málo místa ve 207mě--já se s tebou nedohaduju, já mám 181 a stačí mi to, tak proto píšu,žes měl asi koupit větší auto, měl jsem 406ku a tam samozřejmě více místa bylo... [upravil dne 11/11/12 22:02 od ozzy56] Citovat
Petr král T Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 jde asi o to jaký typ sedadla je v modelu použité. Můj typ auta má asi velkou smůlu, je ze všech 207-ček nejtěžší, sedadla jsou mohutné, proto asi ten problém s místem. Jak píši na jiném místě, záleží i na \"posezu\" řidiče. Já jsem zvyklý z favorita a felicie, kde jsem měl upilované zarážky, a tak se dalo sadalo posunout ještě více vzad, a také z fabie 1, kde mi posun sedadla, včetně jeho nejnižší polohy vyhovoval. Můj posez za volantem je v poloze ruky i nohy natáhnuty. V mojí 207 se dostanu pouze do polohy ruce /díky posunu volantu/, ale nohy jsou pokrčené, a to mi vadí ! jasno ? Citovat
ozzy56 Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 mi je to jasné,ale asi jsi měl v tu svoji polohu zkusit při koupi auta, néé?? Citovat
Petr král T Odesláno 11. listopad 2012 Odesláno 11. listopad 2012 Možná sedím blbo, ale je to zvyk. Při koupi mě to nenapadlo, zkušební jízda byla v pořádku, ale vadí mi to na delších trasách. Tam musím mít nohy narovnané, a po čas jízdy, nebo na odpočívadle je protahuji. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.