Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

depolution system


Lord Back

Recommended Posts

zdarec lidi nevíte proč mi vyhořel třikrát za sebou regulátor turba u 307 2.0 HDi 100Kw kterej mi mění pokaždý v peugeot service napájení tam jde takový jaký má ale ventil je po 700km na sračku oni si už neví rady, a co vy? nepotkal se tu s tím nikdo? já myslím že už nám to hodí na hlavu a zakážou nám tam chodit má to najeto 77000km a teď už jezdíme jen po servisech nikdo už s tím nejezdí protože se bojí že to bude tlačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak moje teorie se potvrdila včera volali a řekli at si pro to přijedeme že v těch hadičkách je voda a že se nám to posere znova tak v pondělí pro to jedeme a hned to jde z baráku to nemá cenu i když víme že to podělali oni v Peugeot service protože nám prvně ten ventil vyměnili s tím že je lehonce utahanej a že nepracuje jak by měl a od tý doby každejch 700km to vyhoří ale ten první co nám vyndali ten vyhořelej není tak si myslím že to tam pěkně dojebali a teď si s tím neví rady tak nám to dávají zpátky s tím že to auto bylo kdysi bouraný a že to je od toho prostě origo výmluva ránu sice dostal ale jen na chladič. Takže auto s najetejma 80000km je podle nich našrot a neopravitelný to je radosti. Začínám nesnášet origo servisy kamoš dával před měsícem citroena C5 s automatem do origo servisu s tím že mu převodovka skáče do nouzáku a oni že to není problém a že oprava bude stát 10000kč tak to tam dal a měsíc mu nebrali ani telefon až tam musel zajít a ptát se po autě a oni tu převodovku opravili tak že se vysypala a je po ní tak oprava 70000kč tak jsem zvědavej jak s tím taky dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad bych tady pohoršoval nějakou firmu ale stačí ti napsat Slovany IC We-t. Dneska jsme to přivezli s tím že prý když si objednáme nový filce co jsou za motorem tak to bude ok prej po nich stejká voda rovnou na ten regulátor a tím jak to na něj nateče tak on to nasaje a vyrezne a nejhorší na tom je že on fakt po 800km byl vyrezlej tak mu snad začnu věřit ale furt uvažujeme o tom že auto prodáme stál nás před rokem 169000 a od tý doby jsme do něj dali snad 30000kč a furt je strach že se to zase posere takže nevím jestli dát dalších 6000kč za koberce nebo to prostě odstřelit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokonce nam sam rekl ze bude lepsi to prodat. A tim nam vlastne naznacil ze se to auto bude srat furt ze ten motor je sice paradni na silu ale ta sila se jen ukaze po ceste ze servisu domu a pak uz jede tak o sile 40ti koni zase zpatky, je to skoda to auto je na svezeni paradni kord kdyz je v plnej palbe s kozenym paketem a funkcnim motorem tak je to fakt zabava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co třeba zkusit jiný servis? třikrát si to nechat měnit ve stejným servisu a třikrát jim za tu fušeřinu zaplatit to chce silný nervy.

Jinak pokud teče voda na koberce, tak by spíš chtělo zjistit kudy tam teče a ne laborovat a hned kupovat nový ne, páč bych řekl že to stejně nepomůže. Ale je to jen můj názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to přesně jak říkáš já už jsem to našel kudy to tam teče ten v tom servisu mlel trošku s cesty teče to pod tím plastem co je pod oknem oni tam nedavno měnili čelní sklo a ten plast totálně dojebali ono to nebylo vidět ale dneska když jsem tam nalil vodu tak jsem zíral proud vody tek přímo na tu regulaci turba tak jsem ten plast chtěl vyndat a on je rozlámanej úplně na sráč tak objednám novej s těma koberečkama i kdyby to mělo stát 10000kč tak to koupím protože teď věřím tomu že je to tím když jsem to vyděl na vlastní oči jak to teče. Původně jsem to chtěl prodat a koupit citroena C4 Picaso ale tam bych doplácel 80000kč a neměl bych jistotu že se to nebude srát taky tak to ještě tadyto zainvestuji a snad bude pokoj. V tom podtlakovém vedení byla určitě voda už dlouho protože hned jak jsme to koupili tak odešel EGR ventil a pak hned znova a ten je určitě taky na podtlak. Tak držím palce sám sobě a snad to bude už dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...