Branislav Odesláno 23. listopad 2011 Odesláno 23. listopad 2011 Ked to bude zdvihnute to netusim ci to zistia.Najlepsie to je zistit skusobnou jazdou.Skuseny automechanik by to mal vediet ,ak vie ako sa auto chova pri zlom homokinetickom klbe,alebo ten kto uz tym presiel. Na geometriu netreba ak sa nebude otacat s capom riadenia. Citovat
Návštěvník Odesláno 3. srpen 2012 Odesláno 3. srpen 2012 Podarilo sa Vam toto vyriesit? Mam problem na 307sw, rovnake spravanie, pri otacani volantu ked auto stoji ziadne zvuky, avsak pri jazde, najlepsie citit pri prejazde kruhacmi, odbocovani, pri jazde po serpentinach. Zatocenie, prask, vyrovnanie volantu, prask, zatocenie, prask .. ide to zpredu, prenasa sa to podlahou. Staci aj prejazd nerovnostou, kolajami a pod. Dalsi problem tam je, ze nad 110km/h strasne trasie volantom. Mozno to bude mat s tym aj suvis. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.