dzin Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 taka mala otazocka co moze spravit tzv.repkova ekologicka nafta v aute pocul som ze to nerobi dobrotu v osobnych autach dieslovych Citovat
Vítek1 Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 jak v jakych! ja jsem na to jezdil 3 roky s polem RV 97 čerpadlo lucas jenom teda jaro az podzim a 2 X za rok jsem to vyplachoval a tekl z toho takovej zlutej sopel. Za tu dobu jsem s tim mel jen dva problemy jeden na podzim kdyz byla hodne zima tak byl problem se startovanim a druhej ze auto zacalo prisavat vzduch zpetnym ventilem na filtru tak jsem tam dal filtr bez zpatecky. Ale ted do HDI bych to nenalil! Citovat
Zazimir Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Podle mne je to výborná nafta .. do kamen. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.