MagnaWoX Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Prosím, prosím mohl by mi někdo zjistit jaký typ homokloubu přijde na 2.1 TD vin: VF38BP8CE80533520, ABS kroužek by měl mít 29 zubů, všude nacházím jenom se 48 zuby a nebo s 29 zuby ale STARLINE a ten fakt nechci. Díky moc Citovat
koblih69 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 http://www.ecat.elit.cz/ArticleDetails.aspx?PartDetailID=CF+607-292&REFPAGE=PartsOrSubstitutions&TT=ftx nebo podle OEM kódu: CIFAM 607-292 GENERAL RICAMBI PE1048 GLO 3481K GLO P481K GSP 845003 INTERPARTS OJ-1432 LÖBRO 303419 LPR KPG368 OPEN PARTS CVJ5287.10 OPEN PARTS CVJ5499.10 PEUGEOT 3272S6 RUVILLE 75920S SKF VKJA5332 SPIDAN 21078 Citovat
Cinci Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 Taky jsem kdysi sháněl na 2.1TD, všude říkali a psali 48 zubů, ale moje ABS mělo 29 zubů, takže jsem koupil ten se 48 zuby. Nahřál klepl do ABS kroužku, ten šel poměrně lehce dolů. Sebral ten starý s 29 zuby, nahřál opět sundal a kroužky přehodil, šlo to celkem jednoduše, čekal jsem, že to půjde hůř. Objel jsem xy obchodů, spoustu eshopů, všude tvrdili, že tam musí být poloosa z něčeho jiného, páč tam kde měli 29 zubů neseděl počet zubů na poloosu, nebo náboj (už si nepamatuji) , ale seděl s tím 48 zubovým. Pak jsem koukal na jiné 2.1TD a je to stejné jako u mne, takže nejspíš nějaký chyba v katalozích. [upravil dne 27/10/11 20:06 od Cinci] Citovat
MagnaWoX Odesláno 27. říjen 2011 Autor Odesláno 27. říjen 2011 Taky bych to tak udělal, ale bohužel mi ten kroužek chybí, přesekla mi ho pružina, když praskla. Tak vůbec nevím jak to vyřeším...:myslim Citovat
comm Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 Su tam aj take aj take s poctem zubu. jinak myslim ze cela poloos je shodna z 2hd Citovat
koblih69 Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 Taky bych to tak udělal, ale bohužel mi ten kroužek chybí, přesekla mi ho pružina, když praskla. Tak vůbec nevím jak to vyřeším...:myslim Asi koupíš novej kroužek ne? http://www.eshop-rychle.cz/autopb/eshop/34-1-ABS-krouzky/254-2-PEUGEOT-CITROEN-P-S-A Citovat
MagnaWoX Odesláno 30. říjen 2011 Autor Odesláno 30. říjen 2011 No výborně, sem vůbec nevěděl že se dělaj....Zlatej kluk.......Díky moooc Citovat
koblih69 Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 Zlatej chlapec? To tedy já nejsem... bral jsem je tam taky ( 48z průměr 90 ) a zpracování myslím slušné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.