Durii Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 Tak história tohto vozítka v našej rodine sa začala písať v lete roku 2003 ak si dobre pamätám .. keď malo najazdených cca 90 000 km .. a dalej už žije s nami .Je to 80 KW HDi + nejaký ten koník navyše od Straki007. momentálny stav je 229 000 km.. a z nich väčšina bez bolesti za posledný rok keď už som vyfasoval vodičák som sa pustil do nej a takto to išlo pôvodný stav [Edited on 13/10/11 21:41 by Durii] Citovat
Durii Odesláno 13. říjen 2011 Autor Odesláno 13. říjen 2011 šoférová sedačka je v zlom stave tak pôjde na miesto až po prečaluneni [Edited on 13/10/11 21:37 by Durii] Citovat
Durii Odesláno 13. říjen 2011 Autor Odesláno 13. říjen 2011 zadne tapece mam tiez ale este nebol cas Citovat
Durii Odesláno 13. říjen 2011 Autor Odesláno 13. říjen 2011 aj hlavne preto sa práca na interiéri pozastavila :/ Citovat
Durii Odesláno 15. říjen 2011 Autor Odesláno 15. říjen 2011 tak necele 2 dni v garazi este kapota do laku a bude hotovo [Edited on 15/10/11 17:34 by Durii] Citovat
Durii Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 po dlhej dobe prihodim jednu Jarnú Citovat
Durii Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 a do rodiny pribudla nova krasavica 2,2 hdi modrá Rhodes v béžovej kožke a je to viac menej fullka .. chyba tam alarm a siber zatial co som postrehol Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Pěknej interiér! ,ale nechtělo by to kožený volant a tu černou palubku?aby to bylo komplet černý?hod foto ty béžový kůže to mě zajímá!! ta kůže je luxus!ale chtělo by to na léto nějaký 16 ne? [upravil dne 11/3/12 13:01 od Charlie 1] Citovat
Durii Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 no ciernu palubku tak pasivne zhanam uz dlhsie ale zvazujem aj taku variantu ze to streknem na cierno a bude pokoj ... kozeny volant som mal na ruke za 25e krasny ale bol to mux :/ foto bude viac ked sa auto vyumyva teraz som dal len zbezne auto je doma 2 dni tak este je cas Citovat
oni Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 jaky diody si pouzil na ty kliky? myslim svitivost a jaky odpor, Citovat
Durii Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 oni : svietivost ti neviem presne povedat ale vypytal som si co najslabsie oranzove 5mm diody a na ne som dal odpor 560 tusim a zbrusil som hlavicky d roviny .. mozem ti urobit blizsiu foto fotakom ak by si to chcel vidiet ... cele ma to vyslo dokopy 1 euro a to som si kupoval este jednu diodu odpor aj obimku do rezervy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.