Guest MMMMM Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Instalovali nam do vchodu kamery a zarizeni na archivaci dat. V tech.zprave je tato zminka, Dle pozadavku uradu na ochranu osobnich dat byl DVR naprogramovan na max.pocet 5-ti archivovanych dni. Moje otazka zni, je na to nejaky zakon ze se vice nemuze archivovat? Napr. 1 mesic. Jak je to u vas ve vchode? Citovat
Péťa Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Bohužel také musíme v práci definovat dobu archivace dat a navíc konkrétní osoby, které se k záznamům dostanou. A to i u nahrávek telefonů. [upravil dne 12.10.2011 18:48 od Peta] Citovat
wooody Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 co vim tak záznamy na ruletu musej bejt minimálně 2 měsíce v archivaci Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Tu na SK je povolena myslim maximalne 14 dni ... Ono v podstate \"nie\" je zakazane, ho mat dlhsie, ale potom ho nemozes realne pouzit ako dokaz ... Nevim jak je to v CR. U nas sa nastavovala slucka na DVR ku na 14 dni ... Citovat
Ajdamek Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Pokud to zaznamenává pouze soukromý pozemek, tak si to můžou archivovat jak dlouho chtěj a nemusej to nikomu oznamovat. [upravil dne 12/10/11 22:56 od Ajdamek] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 12. říjen 2011 Odesláno 12. říjen 2011 Myslim, ze to neni tak jednoznacne, do vchodu obytneho domu totizto chodi i osoby, ktore nemaju ziadne majetky v danych priestoroch, napriklad poštár, ktorý tam musí priniesť poštu, ale ludia co odpisuju elektromeri atd ... Ale nebudem sa hadat ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.