PEGOT 406 Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 Centrál mi funguje jen přes zámek u dveří,na dálku ne.Dnes se mi to ale podělalo.Když to chci zamknout nebo odemknout,tak v tom jen trochu zabzučí a nic víc.Když to pozamykám zevnitř a pak to chci odemknout,tak se mi odemknou jen ty dveře který odmykám a pravý zadní.Kde může být problém?Díky za info. Citovat
Ferry Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 nepises, zda mas infracervene nebo radiove DO no kazdopadne chyba muze byt jednak v prelamanych dratech v pruchodkach dveri, pak muzou byt spatne samotne zamky, muze byt spatna RJ centralu, ale tipuju nejspis ty prelamany draty a spatny moturky v zamcich Citovat
Benžík Odesláno 8. říjen 2011 Odesláno 8. říjen 2011 Spíš kombinace víc věcí. Zámek + drátky+řj nebo klíček. Často bývají zatuhlý zámky a táhla, u 405 jsem musel táhla zohýbat tak, aby vycházela kratší. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.