Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

meranie voľného miesta na parkovanie


alexander.sabo2

Recommended Posts

podravujem vás. Opäť sa obraciam na vás s radou. Súčasťou výbavy je meranie voľného mieta na parkovanie. V praxi som to viackrát skúšal, ale buď mi to neodmeralo, alebo to trvalo neskutočne dlho(3,4 min.). Neviem či to je ok, ale v reálnej situácii, keď za vami na ceste v ulici stojí \"x\" áut je len ťažko predstaviteľné, aby som meral voľný priestor 3-4 min. V servise nevedia nič, ani ako sa to spúšťa-pomýli si to so senzormi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme, že podľa návodu. Zapnem \"P\" pustím smerovku, spomalím na minimum, čakám a nič. talčidlo \"P\" svieti a zelené \"P\" medzi budíkmi stále bliká až kým ma to neprestane baviď a zbalím to. Ešte pre doplnenie. Zastanem tak, aby to bolo senzorom jasné (knižková situácia).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Ahojte. Mam otazku k meraniu volneho miesta na parkovanie. Pri tomto rezime to ma i samo zaparkovat alebo iba zistuje ci je miesto vhodne na parkovanie? Skusal som to podla navodu a teda zapnut tlacidlo P a smerovku na strane parkovania,prejdem urcitu vzdialenost a vyhodnoti mi stav. Ak je ok,dam spiatocku a to je vsetko? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...