Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční imobilizer


jirkafous

Recommended Posts

Mám u své 306 imobilizér - čip ( velikosti desetníku - jako knoflíková baterka ), který přiložím ke snímači, pípne to, červená kontrolka se změní na zelenou a můžu nastartovat. Po vypnutí zapalování se imobilizér aktivuje. Blokuje to spínání startéru. Takže teď nemůžu jezdit a auto jsem musel odtáhnout alespoň před dům. Mám na tomto autě dálniční známku a žena ne, ale potřebuji jezdit. Má někdo z Vás s tímto zkušenosti, kde co najdu a jak to vyřadit z provozu? Prosím o radu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem ho...je to klasicka odporovka...Neblokuje to jen starter, ale taky palivovy cerpadlo. Ma to jakous takou ridici jednotku, tu mohli umistit kamkoli, ale logicky (u me to tak bylo) ji najdes nekde pod palubkou. Do ni vedou svorkovnice, na ktery najdes napajeni ty jednotky a prerusene obvody, ktere ma ta jednotka spinat. Tj: ten starter, palivovy cerpadlo...Takze merak a propipavat a spojit na tvrdo:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrada bude zatím jinde: při odblokování imo jsem si několikrát přecvakal s klíčkem a startér se roztočil. Takže zatím asi bude vada ve spínací skříňce. Jestli je to volný drát nebo nečistoty nebo opotřebení, jsem zatím nezjišťoval - už byla tma a auto jsem raději nechal před domem.

Dá se nějak spínačka rozdělat nebo je to komplet se zámkem? V Jak na to toho moc není. U Š 120 jsem jí dvakrát měnil, tam to bylo jednodušší. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...