Ivos91 Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 Dobrý den. Potřeboval bych poradit s topením odešel mi tranzistor. Díval jsem se tady na nějaká témata a nikde jsem nezjistil typ toho tranzistoru(byl u baterie), tak jsem se chtěl zeptat jestli to někdo neví, protože nemám na něm napsaný typ a ani nevím jak to zjistit. předem děkuji za odpovědi Citovat
Marcel505 Odesláno 28. září 2011 Odesláno 28. září 2011 Na tý hliníkový destičce? Možná nějaký mám, ale dá se to prý v pohodě nahradit nějakým českým. P.S. Prosímtě, příště lepší název tématu... Citovat
Ivos91 Odesláno 29. září 2011 Autor Odesláno 29. září 2011 Omlouvám se, ale jsem nový tak jsem to nevěděl. Tentranzistor jsem už konečně našel přes kamaráda. Takže už ho tam akorát namontuju.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.