Guest Scratch Odesláno 15. září 2011 Odesláno 15. září 2011 tak vyndas ty sranda bedny, nebo to neuvezes? :D:D:D:D Citovat
wooody Odesláno 15. září 2011 Odesláno 15. září 2011 i to je možnost?? kolik to váží??? ještě nemám pořešenou zadní nápravu, když naložim něco těžšího dozadu tak škrtám gumou o podběh Citovat
Guest Scratch Odesláno 15. září 2011 Odesláno 15. září 2011 no tak to punkac musi jet rozhodne vepredu Citovat
Charlie 1 Odesláno 17. září 2011 Odesláno 17. září 2011 hoj chlapci z Prahy udělal by pro mě někdo něco?jde o to,že jeden člen ze Slovenska pojede do Prahy(pátek 30.9.2011) a vzal by 4 alu kol s gumama(pro mě),ale jelikož abych nemusel letět do Prahy jestli by byl někdo ochotnej ty alu převzít a pak je vzít ke Scratchovi na akci??na nějaký odměně by jsme se určitě dohodly;) Citovat
Bigbadjohn Odesláno 17. září 2011 Odesláno 17. září 2011 Tak hlásím, že pokud mi to vyjde, tak rád pojedu. Zrovna v tomhle víkendu má táta narozeniny (73), ale doufám, že to nějak skloubíme. Pokud dorazím, tak vezmu nějaký domácí chleby (slunečnicový, kmínový, škvarkový .... ) dle přání nebo podle toho co mě napadne. Taky bych mohl vzít nějakou židličku, eventuelně stůl. Spát budu v autě a pokud někdo chce tak ho z okolí můžu vzít s sebou aby tam těch auťáků nebylo zbytečně moc. Tímto děkuji za pozvání a těším se na svou první Grilmasters. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 18. září 2011 Odesláno 18. září 2011 Včera mi volal z chalupy Scratch, a vypadá to, že nám nějaká ku.rva černá šlohla z grilu rošt! :bacha Nicméně nebojme se, Minimaxa zainvestoval, a názvu, celého tohoto vlákna, dal skutečný a pravdivý význam Prosím, seznamte se: Snad to sestavený nacpu do auta. Ajoooo, dyť já zapoměl, že mám pořádný auto, a né žadný coupe [upravil dne 18/9/11 18:33 od minimaxa] Citovat
punkac Odesláno 18. září 2011 Odesláno 18. září 2011 aléééé, to je super Moc hezkej grillík Mor, cholera, mravenci na ty černý Magnety! Ptám se hodně dopředu jestli mám vzít tu svou pípu nebo bude jen narážedlo a budem pít teplý případně jinak nachlazený sud? Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 budu kupovat tu party pipu a sud se da koupit jen v patek vecer, takze tu 30 narvu do lednice, popř. do sudu a budu to pravidelne zalejvat ledovou vodou ze studne..... jeste si musite rict, jestli vzit 30 a 15, nebo jen 30 a pak to dotahneme lahvacema (ktery musime taky koupit, nebo nam muzete kazdy ze sveho kraje privezt neco na ochutnavku ) Zajistim pro jistotu par birellu. Klidne tu svou pipu vezmi, abyste me nevykopali za teply pivo Miniku, kdes kupoval, libi se mi, taky asi neco poridim Citovat
Guest minimaxa Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 Na aukru ušetřil jsem oproti běžnému eshopu cca 700-800kč. Už se těším, jak ho u tebe na chaloupce zajedeme Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 ja na nej na aukru koukam taky spis z Prahy dotahnu ten druhej gril, pro jistotu a pres zimu znasilnim tatu, at mi neco vymysli a vyrobi, at se nenudi, je v duchodu [upravil dne 19/9/2011 14:20 od Scratch] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 nemusíš ho tahat, já tenhle vezmu, ono přeci jen pro 18 lidí, je ten co tam byl na chalupě trochu malej Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 oukej a na cem budu palit v patek? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 jo tááák, vona bude ještě před tím generálka, no tak to je jiná Citovat
Guest minimaxa Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 měl bych dovézt ještě plachtu s tyčema na venkovní přístřešek, kdyby pršelo, abychom byli suší Citovat
gronholmm Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 Ono bude i Suši?? :D [upravil dne 19/9/11 14:46 od gronholmm] Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 minik: jo, pro jistotu radsi jo ja musim jeste koupit okap , nevite nekdo jak se to lepi k sobe ty kusy? Gron: z tebe bude sushi Citovat
punkac Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 Scratch: vona 30 = 60 piv pro 18 lidí => je tři pivka na osobu Znám své pappenheimské a jsem pro 50. Můžu ti vzít 50 Velkobřezeňské 12%, která ti posledně moc chutnala. V pivovaru jí mám za 1300 - pivčo teda vychází na 13 Kč Citovat
Guest minimaxa Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 v praze se to lepí vteřińákem, u nás to klempíři letují cínem Citovat
punkac Odesláno 19. září 2011 Odesláno 19. září 2011 jestli máš plastový okapy, tak lepidlem na odpadový roury takzvaný novodur jinak pájka (s let lampu na benzín si ty nehraj ), kyselina solná alias HCl, cín v prutu a je to! tatááta tatáááta tatatata tatááá ta Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.