loki Odesláno 3. září 2011 Odesláno 3. září 2011 Nemáte náhodou nekdo nějaká schémata na P 106 Citovat
loki Odesláno 7. září 2011 Autor Odesláno 7. září 2011 Ahoj ,díky našel jsem ,nemáš tusení jestli jsou na nový nebo starý model. Citovat
kujon106 Odesláno 7. září 2011 Odesláno 7. září 2011 Je to ye servisního manuálu na saxo, takže na 106 od roku 96. Ale něco bude určitě stejné, ne/li všechno. Citovat
loki Odesláno 8. září 2011 Autor Odesláno 8. září 2011 neutral odkaz:http://www.peugeot-club.com/topic/34910-elektricke-schemata-pro-peugeot-106-14i-1998/#464506 to kujon106: kabeleláž saxa a 106 od 6/96je stejná,ale já mám 1.3 rally a u starých modelů už jsem viděl 4 druhy kabeláží ,které se od sebe trochu liší. Citovat
neutral Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 kluci poradíte mi někdo kam s těmahle drátíkama? lámu si s tím hlavu už 14 dní a nic. sorry za oftopic Citovat
neutral Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 Jeny: Víš to na beton? Já si to myslel taky. A ten třetí? viz. voto v pravo. JInak blbne mi el. když zapnu světla nebo blinkry,tak jdou stěrače. Citovat
loki Odesláno 4. říjen 2011 Autor Odesláno 4. říjen 2011 Tak zase otravuju, ty schémata od kujona106 jsou mi na starej model k ničemu,takže pokud někdo má ,tak prosím o odkaz nebo link,díky všem Citovat
loki Odesláno 6. říjen 2011 Autor Odesláno 6. říjen 2011 tak sem neco našel,jeto sice na Citroen AX ,ale motory tam byli stejný tak snad to nekomu krome mě taky pomůže http://rapidshare.com/files/29760023/Jak_na_to_Citroen_AX.zip Citovat
loki Odesláno 7. říjen 2011 Autor Odesláno 7. říjen 2011 našel jsem ještě neco lepšího,myslím že jsou to schémata z Heynes manuálu odkaz:http://peugeot.mainspot.net/links.shtml Citovat
loki Odesláno 17. září 2012 Autor Odesláno 17. září 2012 a tady ještě něco ve francouštině pro gučiho http://www.ulozto.cz/xVqtGhq/revue-technique-peugeot-106-zip tento a miulý odkaz ti musí stačil víc toho nemám ani já a schemata jsou stejný jeko v knížce jak na to Citovat
loki Odesláno 12. říjen 2014 Autor Odesláno 12. říjen 2014 trochu to obnovím ,aby se tu nemuseli zakládat nová vlákna Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.