gronholmm Odesláno 2. srpen 2011 Odesláno 2. srpen 2011 Tak tohle je docela brutální video, jak to vypadá když vás třeba na dálnici v koloně smete kamion... Článek: http://auto.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=709261 Video: http://www.adac.de/infotestrat/tests/crash-test/lkw_crash/default.aspx?tabid=tab2 [upravil dne 2/8/11 od gronholmm] Citovat
jozefsv Odesláno 2. srpen 2011 Odesláno 2. srpen 2011 ja myslim zeby to v pohode sofer renaultu prezil:D prave preto vzdy ked brzdim prudko tak sa divam do spatneho skoro cely cas ci to zamnou dobrzdia Citovat
Jarouš307 Odesláno 3. srpen 2011 Odesláno 3. srpen 2011 Tak trochu se ti vecpu do vlákna Gronholmme,doufám ,že nevadí, protože mě ten název připomíná včerejší nehodu ve Svoru. Pro ty kdo neviděli včerejší zprávy připomínám, že to klukovi taky nebrzdilo, ale stačil vyskočit a kamion to vzal přes svodidla rovnou do koryta mezi pískovcovými skálami a tam se napasoval do zrovna projíždějící lokomotivy. Více tady: http://ceskolipsky.denik.cz/nehody/vlak-najel-do-kamionu-ktery-se-zritil-ze-20110802.html Ten úsek moc dobře znám, je to kousek od nás. Ještě štěstí, že to dopadlo \'jen\' takhle... Citovat
Slipkont Odesláno 3. srpen 2011 Odesláno 3. srpen 2011 :o:o:o ou maj gat , no už vím proč mi instruktor v autoškole říkal že nikdy se nemám řadit mezi 2 kamiony :D ale jak tady bylo výše zmiňováno , když jdu prudce na brzdy koukám do zpětného jestli ten zamnou to taky stačí zabrzdit .. Citovat
gronholmm Odesláno 3. srpen 2011 Autor Odesláno 3. srpen 2011 Jarouš, nevadí, ba naopak děkuji za další příspěvěk. Myslím si že hlavně u nás mladých je tohle dost podceňovaný riziko Citovat
Slipkont Odesláno 3. srpen 2011 Odesláno 3. srpen 2011 tak nějak , já jsem sice taky mladej ale jezdím tak abych se nezabil já a neohrozil ostatní .. Po tom mikrospánku co jsem měl a vymetl jsem strouhu si dávám pořádnýho majzla už , strážný anděl se mnou nebude jezdit navěky .. Citovat
gronholmm Odesláno 17. září 2012 Autor Odesláno 17. září 2012 Tak to tu máme reál: http://www.pozary.cz/clanek/58661-nakladak-narazil-zezadu-do-vozidla-primackl-ho-na-kamion-stojici-pred-nim-ridice-pak-vyprostovali-hasici/ Citovat
davidekcz Odesláno 17. září 2012 Odesláno 17. září 2012 To já to zažil obráceně... Zaparkoval mi osobák zezadu pod návěs...nevypadalo to vůbec hezky, ale nakonec dopadlo vše dobře...ale taky nic moc pocit, když se člověk na to jde mrknout a vidí auto skoro bez střechy narvaný pod návěsem :bojim Citovat
vendelinek Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 to mi snad ani neřikej,auto o metr kratší a řidič to přežil,to nevypadá vubec hezky:( Citovat
Gabriel 307 Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 nechtěl bych sedět ani v tom kamionu a koukat jak roluji auta před sebou,natož sedět v nějakém osobáku a nechtěl bych být ani svědkem takové nehody:bojim Citovat
davidekcz Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 to mi snad ani neřikej,auto o metr kratší a řidič to přežil,to nevypadá vubec hezky:( Snad ani né kratší, jako spíš nižší:bojim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.