JuloI Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 Ahoj. Este v zime mi prestali z nicoho nic fungovat stierace. Nakoniec sa zistilo ze je vadna BSI a nova aj s vymenou by ma vysla na pribliizne 400eur. Kedze okrem tejto chyby inu nema, tak urcite do vymeny nepojdem. Spojazdnil som si tie stierace pomocou dvoch relatok a obycajneho trojpolohoveho prepinacu. Ale je to velmi neprakticke. Chcel by som najist kable co idu z packy stieracov do BSI. Neviete niekto ktore kable to su? Mne sa zda ze je ich tam nejako malo... Diky za rady. Je to r.v.:2005 [upravil dne 1.8.2011 od JuloI] Citovat
Cinicman Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 Týýýý brďo... Tých 400€ ti povedali v Peugeote, že ? BSI+ECU motora sa dá na Ebayi zohnať okolo 100 Libier, BSI samotná okolo 50-55 Libier... U nás stačí pozrieť na Autobazare.eu alebo Bazos.sk a obvolať pár \"vrakovníkov\" Kábliky ti neporadím, v tomto som ja úplne mimi... Citovat
JuloI Odesláno 1. srpen 2011 Autor Odesláno 1. srpen 2011 Nie to mi povedal sukromnik co robi peugeoty. Citovat
shark734 Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 druha BSI z vrakaca do 50€ + 50€ elektrikarovy a mas to.. bez vymeny BSI ti ovladanie na packe nepojde, tu uz vsetko komunikuje po zbernici Citovat
JuloI Odesláno 1. srpen 2011 Autor Odesláno 1. srpen 2011 no to som si aj ja myslel. Ta bsi je rovnaka pre vsetky 206ky? to potom treba naprogramovat? Citovat
shark734 Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 je viac typov, proste musis zhnat taky isty a autoelektrikar do tej \"novej\" BSI dostane obsah tej starej neviem odkial si..ja mam dobre skusenosti s tymto panom http://www.mkservis.sk/new/uvod.htm Citovat
JuloI Odesláno 1. srpen 2011 Autor Odesláno 1. srpen 2011 Super. Diky za radu. Som sice z Ba ale nemam problem tam skocit. Citovat
shark734 Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 nemas za co, najprv mu zavolaj a popis problem Citovat
JuloI Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 Este by som rad vedel kde ma motor stieracov rele. Poistku ma v skrinke v motorovom priestore. Da sa teda mysliet ze tam bude aj rele? Lebo ten mechanik sa mi vrtal v skrinke pod volantom... Citovat
JuloI Odesláno 25. březen 2012 Autor Odesláno 25. březen 2012 Neviete niekto ako su ovladane tie stierace? je v obvode len motor, rele, poistka a spinac? alebo je tam aj nejaka elektronika? Citovat
jogi24 Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Podla mna tam musi byt rele, a moc sa mi nechce verit,ze by len tak odislo len riadenie stieracov. Bud by odisla cela BSI,alebo len koncovy prvok(suciastka,rele). DAj to este niekomuporiadne pozriet. Citovat
JuloI Odesláno 25. březen 2012 Autor Odesláno 25. březen 2012 vsetko ine mi funguje. chystam sa na to pozriet a vyskusat rele ak ho najdem... Citovat
jogi24 Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Ved otvor tu BSI-tam nemas co posrat,su tam konektory ktore sa nedaju zamenit,su minimalne odlisene farbou. Samozrejme si pred tym odpoj baterku,potom ju pozapajaj len tak naholo a skusaj zapnut stierace,pripadne este predtym skontroluj,ci nieje nieco na tej doske vidiet,nieco spalene apod.... Citovat
JuloI Odesláno 25. březen 2012 Autor Odesláno 25. březen 2012 Ved to tak spravim. Len este stale neviem ci to je ta v motorovom priestore alebo pod volantom. Citovat
jogi24 Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Ciste teoreticky by mala byt pri motore. Pozri: http://www.peugeotlogic.com/fuses/fuses206/fuses9.htm MAla by to byt ta BF34 F17 Front wipers low and high speed. Citovat
JuloI Odesláno 25. březen 2012 Autor Odesláno 25. březen 2012 Aj ja si to myslim. Len to ma zmylilo ze ten expert sa mi vrtal v tej co je pod volantom... Citovat
JuloI Odesláno 26. březen 2012 Autor Odesláno 26. březen 2012 Uz mam zajednanu BSI za 70eur. Co sa stane ak dam do auta BSI jednotku z ineho?? Citovat
pito.za Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Aky mas rocnik?Bsi sa len tak neda prehodit ,budes potrebovat upravit imo + konfiguracia podla vybavy. Citovat
JuloI Odesláno 26. březen 2012 Autor Odesláno 26. březen 2012 2005 Ale da sa ze stihnu data z mojej a daju do novej? [upravil dne 26.3.2012 21:35 od JuloI] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.