Jump to content
Nová verze fora, prosíme o trpělivost, ladíme ×

ovladanie stieracov

Recommended Posts

Ahoj.

Este v zime mi prestali z nicoho nic fungovat stierace. Nakoniec sa zistilo ze je vadna BSI a nova aj s vymenou by ma vysla na pribliizne 400eur. Kedze okrem tejto chyby inu nema, tak urcite do vymeny nepojdem.

Spojazdnil som si tie stierace pomocou dvoch relatok a obycajneho trojpolohoveho prepinacu. Ale je to velmi neprakticke.

Chcel by som najist kable co idu z packy stieracov do BSI. Neviete niekto ktore kable to su? Mne sa zda ze je ich tam nejako malo...

Diky za rady.

Je to r.v.:2005

[upravil dne 1.8.2011 od JuloI]

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Týýýý brďo... :o Tých 400€ ti povedali v Peugeote, že ?

BSI+ECU motora sa dá na Ebayi zohnať okolo 100 Libier, BSI samotná okolo 50-55 Libier...

U nás stačí pozrieť na Autobazare.eu alebo Bazos.sk a obvolať pár \"vrakovníkov\" ;)

Kábliky ti neporadím, v tomto som ja úplne mimi... :ticho

• 7 months later...

Ved otvor tu BSI-tam nemas co posrat,su tam konektory ktore sa nedaju zamenit,su minimalne odlisene farbou. Samozrejme si pred tym odpoj baterku,potom ju pozapajaj len tak naholo a skusaj zapnut stierace,pripadne este predtym skontroluj,ci nieje nieco na tej doske vidiet,nieco spalene apod....