Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte kamoši,

nedá mi sa nepochváliť :aut

Dnes som si bol po nové Hades 16\' disky:mrk

Predajca je starší pán no zaženie disky na každé auto a super cenu.

Prikladám fotku 3 ročných diskov, LOL sú ako novéééé !!!! A to iba za 240 euro, tolko stojí jeden originál v peugeote... :bacha

Gumy sú natom Michelin Pilot HX a predám ich za 50 euro všetky 4 :)

post-36895-14109618829737_thumb.jpg

Odesláno
Ahojte kamoši,

nedá mi sa nepochváliť :aut

Dnes som si bol po nové Hades 16\' disky:mrk

Predajca je starší pán no zaženie disky na každé auto a super cenu.

Prikladám fotku 3 ročných diskov, LOL sú ako novéééé !!!! A to iba za 240 euro, tolko stojí jeden originál v peugeote... :bacha

Gumy sú natom Michelin Pilot HX a predám ich za 50 euro všetky 4 :)

Na disky ci alu kola je tu vlákno,stačí pohledat.

Odesláno
Ahojte kamoši,

nedá mi sa nepochváliť :aut

Dnes som si bol po nové Hades 16\' disky:mrk

Predajca je starší pán no zaženie disky na každé auto a super cenu.

Prikladám fotku 3 ročných diskov, LOL sú ako novéééé !!!! A to iba za 240 euro, tolko stojí jeden originál v peugeote... :bacha

Gumy sú natom Michelin Pilot HX a predám ich za 50 euro všetky 4 :)

Na disky ci alu kola je tu vlákno,stačí pohledat.

Sa ospravedlnujem :mad:

iba som sa chcel trochu pochváliť + niečo málínko navyše :roll

Odesláno
Na disky ci alu kola je tu vlákno,stačí pohledat.
Ale on sa iba diskami pochválil, že predáva z nich gumy, spomenul iba pomimo.

Jooooose, dobrý výber, budú sa ti krásne vynímať na aute.

Odesláno
Na disky ci alu kola je tu vlákno,stačí pohledat.
Ale on sa iba diskami pochválil, že predáva z nich gumy, spomenul iba pomimo.

Jooooose, dobrý výber, budú sa ti krásne vynímať na aute.

Ďakujem a som fakt štastný že som do toho išiel, fakt cool Ujo :D

Škoda že si trošku nepočkal, mohli byť teraz na tvojej krásavici :)

Už sa neviem dočkať svojho autíčka, jááj asi v nom prvú noc prespím :aut

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

no neviem, ale davat na tak velke auto 16\" mi pride dost male :myslim

aspon minimalne 17\" si mohol dat...

na 407me su 17\" akurat tak podla mna super

[upravil dne 24/8/11 21:29 od Marcel00]

  • O 5 měsíců později...
Odesláno

Na jednom něměckým bazaru jsem našel original ALU Hades 16 (jako foto v tomto vlákně) za 330euro, jsou jako nové. Je to dobrá cena?

Dál ten Maník nabízí 4ks pneu Goodyear 215 60 R16 99H celkem za 100euro, téměř nejeté, jsou ale rok výroby 2006. Nejsou moc staré? Ale zase za tu cenu?

Dík za radu.

[upravil dne 29.1.2012 20:27 od Uran]

Odesláno
Hm, to máš cca 7 let staré pneu. Kdo vý jak to skladoval, asi budou opotřebované stářím. To bych asi nebral, no :myslim

Mě to vychází že jsou cca 5 až 6 let staré, když mají výrobu 2006.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...