Janec Odesláno 18. červenec 2011 Odesláno 18. červenec 2011 Zdravím mám takový dotaz. nedávno jsem mněnil oba motorky ostřikovačů (sklo + světla) a chci se zeptat jestli pod tou nádobkou máte nejákou krytku protože já tam nemám nic takže mi do toho jdeč všechen maras a u druhého kola taky nic nemám popřípadě byl bych rát kdyby mi to nekdo vyfotil at vím jak to zhruba vypadá klidně zew spod auta stačí moc díky předem za info Citovat
genzer Odesláno 19. červenec 2011 Odesláno 19. červenec 2011 na kazde strane je takovy plastopvy trojuhelnik,nove jsou drahe,daji se vyrobit treba z rozbitych podbehu jineho auta Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.