deeper Odesláno 17. duben 2003 Odesláno 17. duben 2003 To VIX: Tak to se máš. Já mam zase intimčo osvícenou palubku od všech možnejch kontrolek a ani nevim k čemu slouží, jenom je zajímavý že třeba kontrolka světel nesvítí vůbec. :mad: Třeba to je nějak fikaně přepojený aby to mátlo nepřítele:D:D:D Citovat
vix Odesláno 17. duben 2003 Odesláno 17. duben 2003 deeper : Zkoušel jsi dobře mířenou ránu pěstí ? :D:D Jinak, jestli scháníš ještě tu palubku GTi na 205, zeptej se Cabria, a? se ti na ni poptá.. jestli pojede pro to plato. Jinak, palubky na GTi tam mají (nevím, jestli nové i staré, ale prý mají ..) Citovat
Dydzej Odesláno 17. duben 2003 Odesláno 17. duben 2003 vix: mam, stalo se mi to taky, upalily se oba dva draty vedouci k vinuti rotoru. A tak si jedu a jedu a najednou zhaslo uplne vsechno. Kontrolka sice fungovala, ale tohle nema sanci indikovat. Citovat
vix Odesláno 17. duben 2003 Odesláno 17. duben 2003 Ještě takový dodatek. Kdzž se altík zahřál, cca asi po 5 minutách, tak pak přestal dávat ... co by to mohlo být ... teď se ho pokousim rozebirat .. a zatím marně :) Jestli diody na usměrňovači .. vážně nevím Citovat
voštík Odesláno 17. duben 2003 Odesláno 17. duben 2003 to s tou nesvitici kontrolkou ukazuje na nejaky preruseny kontakt v tom altiku..... Pokud nesviti ta kontrolka pri zapnutem klicku, tak muzou byt v pudeli ty uhliky...muj pripad.... nebo treba to vinuti.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.