Mirec_1983 Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Zdravim chci se zeptat pri otaceni volantem(temeř v plnem reidu) pri pohinani mi neco praskne ,bouchne s predny napravy.cim to je ??.co odporucite vymenit,nejakej kloub?dela to i pri couvani..ale ne vzdy.pri jizde volant v celku v klidu.dekuji za pomoc. Citovat
106sťák Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 zdravím buďto to bude čep spodního ramene,mě to tadky dělalo u 106tky,a v horším případě to je poloosa-kloub;) Citovat
Jeny Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 jestli to dělá když točís při stání, tak to bude jedno z horních uložení Citovat
vohon Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 kdybys chtěl tak tu mám 2 ramena (jedno nové druhé tak 3 roky) z gti (i sport) + obě poloosy..vlastně mám celej předek Citovat
Lví-ček Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Pokuď ti to tluče při najetí na nerovnost nebo v rejdu tak to jsou čepy. Na jaře jsem je měnil a problém zmizel. Citovat
Mirec_1983 Odesláno 23. červen 2011 Autor Odesláno 23. červen 2011 Dik moc vsem tak skusim ti cepy co to udela a pak dam vedet .. Citovat
Kosta777 Odesláno 24. červen 2011 Odesláno 24. červen 2011 taky mi neco jakoby dre, ale pouze kdyz za jizdy vytocim plnej rejt a je jedno na kterou stranu. po prohlednuti kol nemuze nic dřít... čím to je? Citovat
Jimmy106 Odesláno 24. červen 2011 Odesláno 24. červen 2011 Sundej kolo a koukni se detailne na vsechny plasty, sice nechapu jak by to mohlo delat pokud mas normalni kola ale je to mozny, ze jak pise 106stak tak ze ti dre kolo o podbeh... Citovat
Mirec_1983 Odesláno 25. červen 2011 Autor Odesláno 25. červen 2011 zdravím buďto to bude čep spodního ramene,mě to tadky dělalo u 106tky,a v horším případě to je poloosa-kloub;) Zdravim prosim te ktory čep spodního ramene to presne je v autokelly ich maju kopec. http://www.autokelly.cz/#PATH=3761801;16;145682;147534;369018;369035;369037|CT=4|PCT=16|CUR=0|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0| nektere s tychto cepu? dik Citovat
tomektomek Odesláno 25. červen 2011 Odesláno 25. červen 2011 u me to bylo tak ze jsem jen vymenil kosti stabilizaroru takze stabilizacni tyce ale delalo mi to pri zataceni Citovat
hanci.miso Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 mne to tiež robilo a teraz som menil spodny čep,ložisko náboja,čep riadenia,horne ložisko na tlmiči a po včerajšom poskladani to prestalo a hlavne všetko je tak pekne tuhe takže aj tak sa da :-D a ešte aj tlmič som menil ten bol uplne v ... Citovat
brabenec Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Mohl by to být i volný tlumič v motorovém prostoru Citovat
xpetrix Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 A ako sa prejavuju KO tycky stabilizatora?Aj ja sledujem nejake dute zvuky z (prepokladam) prednej napravy.Nie ked kolo najde na vytlk,ale mam pocit,ze hlavne vtedy ked sa potom auto hybe(kolise).Teraz je to velmi jasne pocut,ked prechadza namrznutou cestou,ktora je velmi hrbolata,teda auto sa hybe zo strany na stranu.V pondelok idem na zdvihak,meni sa koniec vyfuku-tlmic a bude kontrola komplet naprav.Predne prave rameno sa menilo kvoli capu pred 15 mesiacmi,nabehane cca 3500km. Citovat
MyP106 Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 tycky stabilizatoru mlati pri prejeti nerovnosti pri otaceni kol vetsinou mlátí horní uložení ale to je spíš než mlácení cvakání. Citovat
xpetrix Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Ja pozorujem tie dute zvuky za jazdy,nie pri otacani kolesami,nie pri prejazde vytlkom,ale ked sa zacne \"hybat\" karoseria,teda naklony po nerovnosti. V tychto autach su problemy s prednou napravou standardne,pretoze je to tazke auto a hlavne motor.Tusim je tam jedna priecna stabilzacna tyc navyse kvoli motoru. [upravil dne 4/3/12 21:14 od xpetrix] Citovat
MyP106 Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 zkus pevnost tycek a kloubu jesli maji vule tak to je problem a vynenit. Citovat
xpetrix Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Tak uz som zo servisu doma.Vyfuk vymeneny,rychlo a bez problemov a naprava skontrolovana.Sarapatu robi prava tycka stabilizatora.Uz je objednana a v stredu rano sa meni.Len love,love a love... Citovat
MyP106 Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 njn ale to máš u všech aut, všechny něco stojí hlavně když už nejsou nový. Citovat
xpetrix Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Ale toto je poriadna pokladnicka.Vela veci zozenies iba priamo z Talianska-original,kedze je to import a na Slovensku som este inu Phedru nevidel,vlastne este v zivote som inu nestretol.Aj ten vyfuk mi zabezpecil preseda Pe.Tr,ak sa nemylim,tak z Rakuska. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.