Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Guest servisman
Odesláno
Původně zaslal: jirkafous

Sarkomi : pokud to osvětluje prostor mezi dveřmi a prahem, tak to bude ono, já to neviděl, jen jsem to někde četl. Musím se někde podívat po bílých bočních směrovkách a ty tam dát. Díky.

taky o tom uvažuji ale nechám to až na teplé počasí;)

Guest servisman
Odesláno
Původně zaslal: miukoslav306

Původně zaslal: jirkafous

No tak takhle jsem to nemyslel udělat - jen něco jako stropní svítidlo, aby to osvětlilo prostor, kam vystupuji a při zavření dveří zhaslo. Nejsem zastáncem osvětleného auta jako vánoční stromeček. Údajně se to na požádání montovalo, ale musí být jiné madlo. Domníval jsem se, že někdo z Vás to má.

to akože možno malo byť ako tutning a ak si chcel ozaj len osvetlenie bielym svetlom tak to v sekcií tuning nemalo čo robyť

:papa

Guest servisman
Odesláno
Původně zaslal: miukoslav306

:xvul

ja chcem svoj nápad zdokonaliť nie tak prerobiť

v čem zdokonalit svítí svítí co bys ještě chtěl:superaby to blikalo:myslim

[upravil dne 19/12/07 sarkomi]

Odesláno
Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: miukoslav306

:xvul

ja chcem svoj nápad zdokonaliť nie tak prerobiť

v čem zdokonalit svítí svítí co bys ještě chtěl:superaby to blikalo:myslim

[upravil dne 19/12/07 sarkomi]

nie nie mne ide o to ci to tiez niekto nema podobne nejako riesene

a nejde len o to aby si videl kam slapes ale light tuning :roker

Guest servisman
Odesláno

na tuning nejsem takže se mnou moc nepořídíš,pokud něco dělám tak účelově.

Odesláno

Díky. Předpokládal jsem, že když si chci na auto dát něco, co tam nebylo, tak by to mohlo být v této sekci. Jinak se omlouvám a přeji všem šťastné, spokojené a veselé svátky a do toho nového roku vše nejlepší, hodně zdraví, pohody a štěstí a spolehlivá auta a hodně ujetých km.

Guest servisman
Odesláno
Původně zaslal: jirkafous

Díky. Předpokládal jsem, že když si chci na auto dát něco, co tam nebylo, tak by to mohlo být v této sekci. Jinak se omlouvám a přeji všem šťastné, spokojené a veselé svátky a do toho nového roku vše nejlepší, hodně zdraví, pohody a štěstí a spolehlivá auta a hodně ujetých km.

něco co tam nebylo??To máš třeba střešní okno zástěrky palubní počítač rádio a není to tuning,třeba tu chybí sekce upravy auta:myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...