Ráďa Odesláno 10. únor 2005 Odesláno 10. únor 2005 jestli někdo pojede v pátek na zimní sraz z východu,nebo jihovýchodu a chtěl by jet společně navrhněte kdy a kde se sejít.Já bych byl třeba pro Hradec Králové a kdy je mi jedno rád se přizpůsobím. Citovat
Dave_k Odesláno 10. únor 2005 Odesláno 10. únor 2005 Přes HK jedu a už jsem se na hlavních stránkách ptal kdo tímhle směrem jede. Z Přerova? ... hmmm nejedeš přes Olomouc a Holice v Č? Já z Holic vyrážím též v pátek. Čas je mi víceméně taky fuk. Pražáci se domlouvají na odjezdu kolem 17:00, taky tak nějak zvažuju odjezd pokud se nevloudí nepředvídatelné okolnosti. Tak se můžeme nějak domluvit. Citovat
Ráďa Odesláno 11. únor 2005 Autor Odesláno 11. únor 2005 jo jedu přes Holice můžem se tam sejít Citovat
Ráďa Odesláno 14. únor 2005 Autor Odesláno 14. únor 2005 navrhuji v 17.hod.nějaká benzinka v Hradci na výjezdu směr Jičín. Citovat
Dave_k Odesláno 14. únor 2005 Odesláno 14. únor 2005 To by možná bylo lepší buď na benzince v Holicích nebo první benzinka v HK. Případně OMV (McDonald)na okruhu v HK. Citovat
Ráďa Odesláno 14. únor 2005 Autor Odesláno 14. únor 2005 tak první benzinka v HK(na začátku Hradce benzinka po pravé straně) v těch 17.hod. Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 15. únor 2005 Odesláno 15. únor 2005 Kterej začátek myslíš? Pojedu od Pardubek. Je to ten správnej začátek ? Citovat
Dave_k Odesláno 15. únor 2005 Odesláno 15. únor 2005 2 Ráďa: OK 17:00. 2 Jezkovi.voci: První od Brna. Ale můžem se s tebou sejít u toho OMV po 17:00. Když pojedeš od Pardubic tak v HK se dej na okruhu doprava (Brno, Ostrava) a pak furt po okruhu přes kruháč a po pravý straně uvidíš OMV a McDonald. Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 16. únor 2005 Odesláno 16. únor 2005 Dneska se rozlouskne, jestli pojedu cez Pragr bo cez HK. Každopádně, Dave, telefon na tebe jsem si opsal, takže budu volat o pomoc ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.