Jump to content
  • Aktuální cíle darů

elektrony

dudo2

Recommended Posts

poprosim vas o radu.chcem dat na auto elektrony 17 znacky Lantisi nobile. origo su ta tiez 17.len som este nepocul o tejto znacke. mata niekto skusenosti s touto znackou? nasiel som ich na adrese www.superdisky.sk dik za odpovede.

Nemôžem si pomôcť, ale proste na auto ako je 407 nepatria lacné elektróny. Ja viem, že nie vždy sa nájde dosť peňazí na elektróny, ale ten rozdiel v cene asi nebude iba za značku.
mne nejde tak o cenu ale maju pekny design

1) poriadne by som preveril homologizaciu, ci splnaju podmienky prevadzky na cestnych komunikaciach (v pripade skody ti poistovna moze kratit alebo odmietnut poistne plnenie)

2) nie kazdy 17\" disk pasuje na peugeota (kvoli brzdicom). uz origo disky su dost natesno

3) neviem ci prave tieto disky neboli v lamparni (tato stranka) ale mozem sa mylit

..17\" disk by nemala byť problémom skôr 16\" nepsujú všetky ale čo sa týka kvality by som to urč. dobre preveril, nakoľko je to pomerne neznáma značka.

inak dudo2 - máš v popise P 406 a je to v sekcii 407 tak neviem či si sa pomýlil alebo máš ešte 407.

Na 406 dáš 17\" bez problémov. :roker

u ani jedneho z diskov ponukanych na danej site nema zodpovedajuci rozmer ET totozny

s ET uvedenym v TP. Takze dat si ho tam mozes ale na vlastnu zodpovednost kym sa

nieco nestane (tak ako alihen pise vyssie v bode 1.), pripadne ta policajti neskasiruju.

Dokonca ani tie repliky diskov co tam maju, su s inym ET a sirkou (replika Cosmos) ako

s tym, ktore je schvalene v TP P407.

Podla TP by mal mat:

17\" disk ET48 a sirku 7J.

16\" disk ET44 a sirku 6,5J.

Tak mam predpisane ja.

Ak Tvoj model peugeot nema pre Tvoj model auta ine schvalene disky tak mas smolu po oficialnej stranke.

K zapisu ineho rozmeru do TP potrebujes aj vyjadrenie a suhlas importera. Certifikat resp. homologizancy list k diskom nestaci.

..17\" disk by nemala byť problémom skôr 16\" nepsujú všetky ale čo sa týka kvality by som to urč. dobre preveril, nakoľko je to pomerne neznáma značka.

inak dudo2 - máš v popise P 406 a je to v sekcii 407 tak neviem či si sa pomýlil alebo máš ešte 407.

Na 406 dáš 17\" bez problémov. :roker

nepomylil za boha to neviem prehodit kupil som 407 sw automat 6 kvalt

..máš čas. Myslím, že som ti tu na fór aj nedávno písal. Pred časom som volal do jednej firmy čo sa tým zaoberá a na moje prekvapenie my povedali, že stačí medzi 150-160 tis. Ja mám teraz 140 tis. a niekedy v lete by som to dal spraviť bo teraz no-time. Ale mám inú prevodovku 4.kvalt ale to by malo byť zhruba podobné. Ale to je na tebe.

Sorry za :xvul

..máš čas. Myslím, že som ti tu na fór aj nedávno písal. Pred časom som volal do jednej firmy čo sa tým zaoberá a na moje prekvapenie my povedali, že stačí medzi 150-160 tis. Ja mám teraz 140 tis. a niekedy v lete by som to dal spraviť bo teraz no-time. Ale mám inú prevodovku 4.kvalt ale to by malo byť zhruba podobné. Ale to je na tebe.

Sorry za :xvul

jedna firma je v kojetine len este neodpisali.v peugeote povedali bezudrzbova len kontrolovat olej ale ked netece tak neviem .keby bolo malo tak by to hadam pipalo alebo co.

nepomylil za boha to neviem prehodit kupil som 407 sw automat 6 kvalt

V pravom hornom rohu klikni na \"užívateľský panel\" ďalej \"zmeniť profil\" a dolu v \"popise\" si to prepíšeš. :papa

Wizik záleží aj od tvarovania jednotlivých diskov (samotných lúčov), osobná skúsenosť objednal som si disky s rozmermi podľa TP (tie čo uvádzaš) a bol problém práve z prednými brzdičmi (disky MOMO). Jedine vyskúšať :papa

Nie je to až taký problém, len je za potreby najprv disk vyskúšať na aute bez pneumatiky aby sa v prípade výskytu problému mohol vymeniť alebo vrátiť naspäť. :papa

[upravil dne 19/5/11 22:02 Judes]

• 2 weeks later...

ja mam moznost kupit tieto... rozmyslam ze by som do nich isiel... chcem k mojim uz existujucim Cosmos-om este jednu sadu dokupit...

akurat sa bojim toho vyvazovania... neviem ci to nebude kvoli tomu drahsie ked to nema stredovu dieru.

model je hortaz diamantee, 17\"

post-31067-14109617592827_thumb.jpg

[upravil dne 30/5/11 23:49 Marcel00]

[upravil dne 30/5/11 23:50 Marcel00]