Bloodeye Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 Nevie niekto, k comu je dobra takato skrtiaca klapka vyfuku? Je to len o zvuku? Nevadi vyfuku, ked sa takto dusi? Pisu, ze more horse power Ci dalsia kravina? [upravil dne 11.5.2011 09:31 Bloodeye] Citovat
rootsky Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 Je to tohle v jiném balení. [upravil dne 11/5/11 08:26 rootsky] Citovat
f3Rd@ Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 Tohle je mozna jen takova tuzingova zalezitost, ale pokud by se to ovladalo automaticky v zavislosti na otackach a seslapnutem plynu, tak by to melo i vykonovy prinos. Tohle reseni se pouziva umotorek (napr. GSX-R). Teorie je jasna: na nizke otacky potrebujes mit vetsi odpor vyfuju (privrena klapka) a na vysoke otacky potrebujes mit co nejnizsi odpor (otevrena klapka). EDIT: ted jsem si vzpomel, ze podobne reseni pouzivalo u nejakeho americkeho muscle car (bylo to neco jineho nez mustang ) kde byla ve vyfuku klapka, ktera ve vysokych otackach zkracovala vyfuk. [upravil dne 11/5/11 09:46 f3Rd@] Citovat
Bloodeye Odesláno 11. květen 2011 Autor Odesláno 11. květen 2011 No ovlada sa to manualne dialkovym ovladacom... takze to fakt nebude mat vykonovy prinos... V podstate ladeny vyfuk ma \'\'otvorenu\'\' klapku, takze naco ju zatvarat? Citovat
pastorek Odesláno 11. květen 2011 Odesláno 11. květen 2011 Je to čisto o zvuku. \"More horse power\" pridá iba po otvorení aj to iba na pôvodnú hodnotu. Myslím že vhodné na používanie ladených áut do normálnej cestnej premávky aby bolo počuť sirénu sanitky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.