Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Ucpané cévy na mozku

kovma

Recommended Posts

Dobrý den všem,

tatínkovi našli nezhoubný nádor na mozku typu meningeom. Byl hospitalizován u nás a následně objednán na operaci v nem.Na Homolce. Tatínek ( 72 let-ale velmi čilí) nastoupil ve čtvrtek a v úterý měla proběhnout operace. Bohužel se stav ze soboty na neděli velmi zhoršil a byl převezen na JIPku. Přestal hýbat levou polovinou těla a to mu dali léky proti záchvatu ! Doktoři začali okamžitě lítat,aby zjistili čím to je. Bohužel/bohudík přišli na to,že má tatínek chronicky ucpané vévy na mozku.operace enormně nebezpečná jak na nádor,tak na cévy. Velké nebezpečí mrtvice.Dle lékaře do budoucna problémy.Tak zítra převoz k nám na JIP a budou mu podávat nějaké léky. Maminka se mi sesypala doma večer.Já už nevím co dělat.nejhorší je, že tady člověk uvidí tu bězmoc.Nemůžete pomoci,nemůžete nic. Všechno je v prdeli.

Demo-> zdravím, kdyby to šlo, neváhal bych ani minutu.Dr. říkal, že operace nepřipadá v úvahu,enormně nebezpečná. Chtěl sem, aby ho nechali u sebe,ale v podstatě mi řekl, že máme čekat to nejhorší.operace není možná a jen čekat než přijde mrtvice a jaké bude mít následky.Sanitka převáží nyní taťku.Za chvíli jdu do nemocnice u nás.

• 2 weeks later...

To ale mohli předpokládat, že nastane takováto komplikace.

Některé postupy lékařů nechápu, ale to bych tu mohl psát do zítra.

Jaká je situace nyní?