igor.sk Odesláno 6. únor 2005 Odesláno 6. únor 2005 Ako sa vy?ahuje náhon tachmetra z prevodovky? Vy?iahne sa gumová krytka a :Dvytrhne:D sa to?... A ako sa správne demontuje prístrojovka na tom - čo sa lanka týka. ja tú koncovku mám z bovdenu vytrhnutú čo drží v tachometri a vžy mám problém to tam dobre nasadi?, aby to ukazovalo, čo už ani neukazuje. Citovat
Jardaned Odesláno 7. únor 2005 Odesláno 7. únor 2005 to není gumová krytka,ale takový gum.kolíček,po jehož vytažení můžeš vysunout náhon tachometru z převodovky. Citovat
igor.sk Odesláno 7. únor 2005 Autor Odesláno 7. únor 2005 Dík. Keď bude teplejšie pozriem to. A keď vy?ahuješ budíky tak to povolíš v prevodovke? Lebo za budíkmi sa to nedá povoli? z tej západky aby to nešponovalo bovden. (ako som písal koncovku mám vytrhnutú) tak sa to dá. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.