m3t4L_m4n Odesláno 18. listopad 2011 Autor Odesláno 18. listopad 2011 Nene.. Podľa mňa to je škoda prachov takéto \"prehliadky\".. Auto som si prekontroloval sám Pozrel som všetky žiarovky či svietia, ledky v parkovačkách som pre istotu vymenil za klasické žiarovky a toť všetko.. Mal som na emisiách ešte obrovskú rezervu takže lambda funguje ako má.. Podľa mňa je lacnejšie dať auto na TK a EK a ak niečo zistia viem presne čo mám opraviť a opakovaná kontrola už nie je taká drahá Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 24. březen 2012 Autor Odesláno 24. březen 2012 Auto konečne na letných Cotya-ách Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 27. březen 2012 Autor Odesláno 27. březen 2012 Tak mám zase \"radosť\" .. Asi pred dvoma dňami sa mi pokazil senzor ktorý je na kľučke spolujazdca.. Odvtedy sa mi okno stále spúšťa hore dole. Asi tam natiekla voda alebo čo.. Nová kľučka 50 eur len som sa nedopátral v SB či obsahuje aj dotykový senzor.. Skúsim to ešte rozobrať či to nebude len nejaký zoxidovaný kontakt.. Aspoň sa človek nenudí Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 Po dlhšej dobe zase trochu úprav. Striekanie plastov v interiéry, teraz dúfam už naposledy s pištoľou a poriadnou farbou. Bude grafitová metalíza tak sa dúfam podarí Foto potom pripojím.. Senzor na dverách sa sám \"opravil\" takže tipujem že sa tam nejak dostala vlhkosť.. Ale aj tak by bolo lepšie sa na to pozrieť.. Ale podľa SB to vyzerá že je kľučka na nitoch Citovat
wojtěch Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 taky se znovu chystám nastříkat plasty v interieru v jednom místě se mi to nějak podřelo.. jsem zvědav na tu barvu já chci černou lesklou metlu jak má 407... Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 Pôvodne som aj ja chcel čiernu metlu ale grafit mi príde vhodnejší k mojej farbe auta.. Ja som problém z odlupovaním nemal.. K tvojmu autu pôjde čierna perfetkne Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 28. prosinec 2016 Autor Odesláno 28. prosinec 2016 Tak sa tu hlásim po véééľmi dlhej dobe. Objednal som už nové auto od inej značky konkrétne Opel tak dúfam, že budem spokojný. Testovacia jazda bola super a dal som si tam parádnu výbavu takže bude radosť jazdiť. Moje CC ešte aj po tých rokoch slúži ale už bol čas na zmenu Citovat
Guest StibTo Odesláno 28. prosinec 2016 Odesláno 28. prosinec 2016 Hm koukám že na první stránce už Ti nefungují ty obrázky Imageshack zase ... Pokud je ještě máš ty fotky nahrál bych to normálně do příspěvku (tedy pokud je tam chceš mít, žejo) Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 28. prosinec 2016 Autor Odesláno 28. prosinec 2016 Skúsim pozrieť. Aspoň bude trochu nostalgie.. Citovat
Guest StibTo Odesláno 28. prosinec 2016 Odesláno 28. prosinec 2016 případně Tinypic ... ale fakt to jde dát přímo do toho, bez nějakého externího poskytovatele Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 28. prosinec 2016 Autor Odesláno 28. prosinec 2016 Popridával som čo som našiel Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 10. březen 2017 Autor Odesláno 10. březen 2017 Tak už mám doma novú Astru ST a CC pôjde do sveta. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.