chose225 Odesláno 19. duben 2011 Odesláno 19. duben 2011 Ahoj vsem, jak prosim vypustim vodu z palivoveho filtru? jsem hrdym majitelem pouze druhy den, takze vubec netusim kde co je. Mam 607 2,2HDi rocnik 2002. Pokud by to slo vysvetolit jak pro blbecka (nejlepe s obrazkama) bylo by to super. Diky Citovat
ozzy56 Odesláno 19. duben 2011 Odesláno 19. duben 2011 vítej v klubu:) odkalovací šroubek je zespoda filtru--č.6 jinak, když jsi nový majitel, aspon vyměn oleje v motoru a převod., všechny filtry a je dobré vyměnit sadu rozvodů (pokud nebyla už měněná) paliv. filtr 2.2HDi.pdf [upravil dne 19/4/11 19:25 ozzy56] Citovat
chose225 Odesláno 19. duben 2011 Autor Odesláno 19. duben 2011 Diky, urcite budu vse menit, ale musim dojet domu coz je asi 400km. Takze zatim chci alespon upustit tu vodu. Kde je filtr nemam paru, to auto jsem koupil aniz bych o modelu 607 neco vedel. Nevim co mne to napadlo, ale tak krasne na mne koukalo a ja neodolal. Puvodne jsem chtel neco uplne jineho jineho... :-) Citovat
chose225 Odesláno 19. duben 2011 Autor Odesláno 19. duben 2011 Diky, urcite budu vse menit, ale musim dojet domu coz je asi 400km. Takze zatim chci alespon upustit tu vodu. Kde je filtr nemam paru, to auto jsem koupil aniz bych o modelu 607 neco vedel. Nevim co mne to napadlo, ale tak krasne na mne koukalo a ja neodolal. Puvodne jsem chtel neco uplne jineho jineho... :-) jinak dik za to pdf :-) jeste zjisti kde se filt nachazi :-( Citovat
ozzy56 Odesláno 19. duben 2011 Odesláno 19. duben 2011 sundej dekl na motoru a filtr je asi tak uprostřed před motorem Citovat
chose225 Odesláno 19. duben 2011 Autor Odesláno 19. duben 2011 sundej dekl na motoru a filtr je asi tak uprostřed před motorem jop, to bych mohl zvládnout, díky za radu Citovat
chose225 Odesláno 19. duben 2011 Autor Odesláno 19. duben 2011 Takze diky za radu, ventil povolen, vse vypustene, snad, a palubni pocitac uz nic neukazuje no uvidime zitra... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.