xixaoxao Odesláno 18. duben 2011 Odesláno 18. duben 2011 Zdravím a prosím o radu jak vyměnit klínový řemen na motoru 1,6 Hdi 110 ? Vůbec nachápu jak je tam proveden napínák. Děkuji. Citovat
mxmen Odesláno 19. duben 2011 Odesláno 19. duben 2011 Na šponovací kladce je směrem nahodu plochý výlisek na který nasadíš 15 plochý klíč a tahem nadoraz přes pružinu směrem k chladiči uvolníš napnutí řemene, pak před ten výlisek strčíš kolíček o průměru 4mm např. vrták, je tam na to otvor. Tím zajistíš šponovací kladku a řemen vyndáš. Při montáži postupuješ opačně, nasadíš řemen,odtáhneš kladku vyndáš kolíček a je hotovo. Jen pozor na správné nasazení řemenu na drážky. Citovat
HonzaZ Odesláno 19. duben 2011 Odesláno 19. duben 2011 xixaoxao dej VIN. Některé motory mají pružný řemen, který se nasazuje speciálním přípravkam. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.