Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306-můj žluťásek,new kola


silvar

Recommended Posts

Je to luxus :mrk A zase ty štelováky tady...mě to jednou stejně přemůže :D

to jsem dva. porad me to hloda a hloda... jsou tady pro a proti,ale kazdopadne je to pekny,kdyz je to dole. stelovak do dvojky no, v jakym je stavu,kolik ma najeto? tam ta kvalita odpovida cene.

to silvar: kola peckovni,ale urcite bych jim zmenil barvu, k tvymu autu klasicka stribrna mi prijde moc tuctovni. kazdopadne s pretelkyni jsme na tom stejne. a jeste kdybych ted stavak,tak me ukamenuje za ziva a povesi do pruvanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz mam lesteni za sebou, popravde jsem od toho cekal vice... nevim jestli to je blba kosmetika nebo jestli jsem mel auto v dobrym stavu. ale kazdopadne aspon pruziny bych tam vrazil a jestli tens tavak za dvoku bude v dobrym stavu,tak do nej bez.. zenu pozvi na luxusni veceri,aby nenamitala,ze vsechno vrazis do auta,ja to tak delal,ted uz to nezabira...:D:D

[upravil dne 28/4/11 15:44 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zda se mi to nebo to na jedne fotce (celni sikmy pohled) vypada jako bys mel dvere spolujezdce a tu cast za tim az na konec auta v malinko sytejsi barve ? :o:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta vcera jsem vymenil tesneni pod vikem hlavy motoru,cele jsem to zvladl sam :) taky jsem si koupil novy sterac do zadu,pekne original,ale mastny jak svina.jeste me ceka vymena oleje,ale to asi jeste pocka.jinak vcera jsem prekrocil 120 tisic KM.jeste chci prijit na jednu zahadu,mam pocit ze me nekde profukuje ve vyfukovem potrubi,mam podezreni ze to je v miste pres katalyzatorem v tom takovem koubu.jak trosku vic slapnu na plyn ak slysim od noh jak to tam nekde fici,nemel nekdo podobny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...