PAJA106 Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 Ahoj 205kaři, dovolím si Vám zde vložit oznámení, že v Ml. Boleslavi na vrakovišti se nachází 205 GTI, zatím kompletní, měla by být i plně pojizdná. Pod kapotou se jeví, že je vše, zatím asi nic nikdo nevybrakoval. Karoserie též vypadá, že je ok, neměl jsem moc času a byl jsem tam kvůli něčemu jinému, ale pokud by měl někdo zájem, tak mohu zjistit více. Je červená, s originálním interiérem (kůže ale už má asi dost za sebou), motor nevím, ale asi spíš 1.9, měl by být ok. Citovat
PAJA106 Odesláno 15. duben 2011 Autor Odesláno 15. duben 2011 Tak jsem dnes na požádání jednoho člena udělal nějaké fotky. Další info: Auto je bohužel už jako ekologicky zlikvidované, tzn. na značky už s touhle kastli nepůjde. Je ale možnost si za 5000 celé koupit, odstrojit a vrátit pouze kastli. Případně samozřejmě po částech, jak kdo chce. P.s.: Poslední 3 fotky kožených sedaček jsou z 205CTI, která je má v lepším stavu, třeba to někoho zaujme. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.